Nová Ves doma remizovala s Bedřichovem.

20

V dohrávce 1. kola se střetl nováček z Bedřichova proti týmu Nové Vsi, První půle rozhodla o dělbě bodů.

Hosté byli lepším týmem, přestože prohrávali už 2-0, tak dokázali srovnat krok.

Domácí vstoupili do zápasu velmi aktivně a již ve 2.minutě se mohli radovat. Přízemní centr Jana Šandery si našel Novotný a uklidil míč za záda Šány - 1:0. Místo aby tento gol domácí nakopl, byli to hosté kteří si vytvářeli šance. V krátké časové době postupoval Lacina dvakrát sám na golmana, v obou případech ho ale Fuksa vychytal. V 8.minutě vychytal i střelu Nováka a to i přesto, že se v té chvíli nacházel mimo vápno. Sudí udělil ale pouze žlutou kartu. Nevyužité šance Bedřichov mrzely o to víc ve 14.minutě, kdy přidal druhý gól domácích Jan Šandera. Bedřichov se ale nevzdal a ve 35.minutě snížil, když se po centru Laciny hlavou trefil Dvořáček. O 2 minuty později bylo opět srovnáno, po individuální akci Nováka se prosadil Lacina - 2:2.

Ve druhé půli jsme branku již neviděli.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, ale žádnou šanci nedokázali proměnit. Poté vysoké tempo hry mírně opadlo a iniciativu přebrali domácí. Největší šanci druhé půle měli ale hosté v 80.minutě, ale Lacina neproměnil ani svůj třetí nájezd na golmana. V závěru si Nová Ves vypracovala místy až drtivý tlak, ale Šána za záda žádnou střelu nepustil a tak si oba týmy rozdělily body po remíze 2:2.

TJ Sokol Bedřichov
Lukáš Dvořáček (hráč): Na poslední zápas jsme si schovali možná nejlepší výkon sezony, měli jsme spoustu šancí, které kdyby jsme proměnili, tak jsme si mohli odvést i tři body. Soupeř měl ale taky nějaké šance, takže remíza asi spravedlivá.