1.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

19. S. Renát , 56. Z. Přibil (p.) , 67. T. Kotačka , 77. T. Kotačka - 59. P. Ošmera
19

Poslední Šebkovice přivítali druhou Třebíč a v zápase vyhráli vysoko 4-1.

Poločas 1-0.

Domácí začali hodně ostře, hosté z Třebíče, jakoby si přijeli pro 3 body, ale domácí tento zápas brali opravdu jako prestižní třebíčské derby. V 19. minutě se po Roupcově přímém kopu dostal míč vyražený Dubou před volného Renáta, který míč bezpečně uklidil pod víko. Ve 21. minutě zahrával pokutový kop domácí Durda, branku ovšem vůbec netrefil a skóre zůstalo 1-0 pro domácí. Do poločasu jsme se nedočkali změny skóre.

Šebkovice si došli za zaslouženými třemi body.

Po změně stran začali aktivněji opět domácí a v 56. minutě hlavní sudí Rosický odpískal penaltu pro domácí. S penaltou si bezpečně poradil domácí Přibil a zvýšil na 2-0. O 3.minuty později vystihl ale rozehrávku domácích hostující Ošmera a bez problémů obešel brankáře domácích a snížil na 2-1. Třebíčští se potom tlačili do zakončení a chtěli zápas srovnat. Bohužel pro ně se to nepodařilo a naopak přišel trest. V 67. minutě se trefil Kotačka 3-1. O 10 minut později stejný hráč vstřelil i druhý gól a domácí si připsali zaslouženě první domácí výhru v sezoně.

HFK Třebíč
Radim Bence (hráč): Zapas nám absolutně nesedl, počasí nám nevyhovovalo, soupeř nás přehrával ve všech směrech, v průběhu prvního poločasu navíc nepromenena penalta na naší strane, zapas blbec pro nas bohužel