13.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Boj týmů ze spodních pater tabulky pro domácí.

23

Velké Meziříčí po několika zápasech opět bere všechny 3 body, doma si poradila rezerva Velmezu z Přibyslaví. Zápas rozhodla jediná branka.

Opticky lepší Velmez měl v první půli více ze hry.

Zápas začal hodně ostře a od úvodních minut bylo jasné, že ani rozhodčí Petrlík si nebude ze zápasu dělat iluze a začne vše od začátku ostře pískat. Úvodních 30 minut přineslo spoustu osobních soubojů ve středu pole. K šancím nevedlo nic, první půle pro diváky absolutně nezáživná. Až ve 43. minutě jsme viděli hodně ostrou šanci. Hostující Ondra fauloval nesmyslně před vápnem a domácí Crkal trefil famozně, jenomže hosté měli na čáře připraveného záložníka Krčála, který míč vyhlavičkoval z brankové čáry. A do kabin se šlo za stavu 0-0. Domácí hrozili po standartkách v první půli, ale hosté se dobře bránili. Hosté si v první půli nepřipsali ani střelu na branku.

Druhý poločas jsme už viděli i branku.

Druhý poločas pokračovali domácí v lepší optické hře, a kombinací si vypracovali spoustu standartních situací, ale opět hosté skvěle bránili a šli kupředu, nejprve Vostál na vápně nezpracoval přihrávku Krčála a po chvíli si naskočil na centr Novotného ale hlavičkoval nad. V 72. minutě přišla akce po které domácí zahrávali rohový kop. Střídající křídelník FIlip Mužátko zůstal zapomenutý na zadní tyči a hosté mohli míč 3x odkponout, nestalo se tak a míč se odrazil právě k Mužátkovi, který po přihrávce o tyč dostal míč za Pazderkova záda 1-0. V té chvíli jakoby hosté nastartovali svoje turbo, vytáhli hru nahoru a začali lépe presovat a útočit. Nejprve v šanci opět neuspěl Vostál, o chvíli později se neprosadil ani hostující stoper Prchal a když ani v 88. minutě nerozvlnil síť ani hostující Novotný, který napálil břevno domácí svatyně, zdálo se být rozhodnuto. Branku jsme již neviděli, sudí Petrlík uděllil ještě spoustu žlutých karet za zdržování a zápas skončil po čtyřminutovém nastavení 1-0 pro domácí.