13.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

ŽIrovnice vyhrála V Šebkovicích.

23

Nováček se dál trápí, doma prohrál s Žirovnicí.

Hosté byli jasně lepší.

Slavoj se dostal do vedení hned od 2. minuty když se nádherně trefil Tomáš Hřebecký. Následně byli hosté daleko lepším týmem než domácí a prakticky k ničemu je nepustili. V 8 minutě se navíc prosadil hostující Vít Kučera, to už bylo 0-2. Následně se zdálo být rozhodnuto a Slavoj se jednoznačně staral o ofenzívu zápasu, domácí se do hry dostávali spíše sporadicky.

Šebkovice přitvrdili, ale prohru neodvrátili.

Do druhé půle opět nastoupil Slavoj o třídu lepší než Šebkovice, ale hostující hráči to zkoušeli příliš na sebe a nemohli přidat další branku. Domácí do druhé půle začali velmi tvrdě a nepustili už hosty příliš do šancí. Až v 85. minutě jsme mohli vidět penaltu, kterou proměnil hostující kapitán Jakub Vodáček a zvýšil na konečných 0-3. Tato výhra je pro Žirovnici velmi příznivá, protože Slavoj se vyhoupl na 2. místo v tabulce.

FC Slavoj Žirovnice
Adam Vaš (obránce): Myslím si, že celý zápas byl jenom o nás.. Dali jsme 2 rychlé góly... pak jsme se ale přestali pořádně soustředit a hra do poločasu byla hrozná... Druhý poločas jsme si něco řekli v kabině... to jsme začali plnit a hra druhý poločas vypadala mnohem lépe..