12.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Nová Ves zastavila rozjetou Třebíč a přerušila jí sérii vítězství.

23

Zápas o druhé místo zvládla jednoznačně Nová Ves, zvítězila doma proti Třebíči vysoko 4-0

Domácí začali aktivně.

Už v 7. min. otevřel skóre po samostatné akci Nečas. Po půlhodině hry hlavou zvýšil Jan Šandera, který se trefil po standartní situaci a zvýšil už na 2-0 pro domácí, v první půli jasně lepší domácí Nová Ves měla i další šance.. ale do kabin se šlo za stavu 2-0

Třebíč se mírně zlepšila, ale ve hře dominovala dále Nová Ves.

Už v 57. minutě se trefil podruhé v zápase Josef Šandera a zvýšil už na 3-0. To ještě nebylo vše, domácí byli dále lepší a trefili také tyč i břevno třebíčské branky, která byla v dnešním zápase velmi žádaným cílem. V závěru se ještě trefil v 88.minutě Žák, v zápase jasně domonovali domácí a hosté tak zaslouženě odjeli s prázdnou.

HFK Třebíč
Tomáš Válek (hráč): Zápas se nám hrubě nepovedl. Za první poločas se musíme stydět, druhý byl o něco lepší, ale pořád to bylo daleko pod naše možnosti. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě vysokým rozdílem.