12.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Přibyslav doma porazila Okříšky a poskočila tabulkou na 11. místo.

23

Přibyslav v nedělním odpoledni přivítala Okříšky, byl to zápas 13-tého s 12-tým, a zápas byl velmi vyrovnaný, ale opticky byla lepší Přibyslav, která nakonec zaslouženě vyhrála.

V první půli byli domácí lepším týmem, ale do kabin se šlo za stavu 1-1.

Utkání začali domácí aktivněji, hosté spíše vyčkávali. To se jim vymstilo, protože už v 10. minutě uvolnil domácí Krčál Bačkovského, který tváří v tvář proti hostujícímu brankáři Fialovi otevřel skóre, 1-0 pro domácí. Tento gól domácí nakopl a byli lepším týmem, hosté v následující dvacetiminutovce nehráli příliš dobře a z toho vyplynuli další šance a náznaky šancí od domácích, ale zůstali bez úspěchu. Ve 32. minutě domácí propadli a hostující křídelník Ryšavý upaloval sám na Pazderku, který mu skvělým výběhem překazil šanci a Ryšavý netrefil cíl. Ve 41. minutě vykopl brankář Okříšek míč, který proskočil 2 hráče domácích a hostující Široký propálil Pazderku 1-1.

Ve druhém poločase se hrálo vyrovnaně, ale domácí šli více za vítězstvím a zaslouženě vyhráli.

Po změně stran jsme viděli několik šancí, nejprve Bačkovský uvolnil Krčála, který dával na druhou stranu před Vostála, který nedokázal prostřelit Fialu. O chvíli později zůstal na vápně úplně volný domácí křídelník Novotný, ale jeho střela znamenal spíše "houmran". O dalších pár minut později hlavičkoval po rohu Vykoukala osamocený kapitán Vopršal, přímo do Fialovi náruči, A když se po standartní situaci neprosadil hostující útočník, který střílel na bližší tyč a brankář domácích se po střele jen ohleédl, tak se začali dít věci. Vostál Nádherně prodloužil balón za sebe a fantastický Krčál propálil v 75. minutě brankáře Okříšek Fialu a mohl se jít radovat. Domácí si potom už vítězství pohlídali, v další šanci domácí trefili ještě břevno a v závěru přímý kop střídajícího Škachy opět zneškodnil Fiala , tak už se nic nestalo. Domácí si svoji aktivitou ve druhé půli zaslouženě připsali 3 body za výhru 2-1 a poskočili tabulkou na 11. místo, hosté naopak spadli na předposlední příčku.

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE :

SK Přibyslav
Jakub Adam (vedoucí): Pro nás zápas podzimu, který jsme chtěli zvládnout za 3 body a nakonec se nám to podařilo. Stav 1:1 po půlce odpovídal průběhu, ale ve druhém poločase jsme byli jasně,lepší a zaslouženě jsme zvítězili 2:1.

L. Pazderka [-] - J. Prchal [-] , J. Vopršal [-] , M. Ondra [-] , J. Imramovský [-] - S. Pochop [-] , L. Vykoukal [-] (86. T. Němec [-] ) , J. Novotný [-] (64. P. Škacha [-] ) , M. Krčál [-] (80. J. Sibera [-] ) - J. Bačkovský [-] , A. Vostál [-] -