10.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

Žirovnice doma porazila rezervu Velmezu.

36. A. Vaš , 44. V. Kučera , 71. V. Kučera - 23. V. Crkal , 51. J. Dufek
22

Žirovnice v 10. kole doma porazila Velké Meziříčí "B" a poskočila na 5. místo v tabulce.

Velmez šel do vedení, ale domácí Žirovnice dokázala do poločasu skóre otočit.

Žirovnice začala opatrně a ve 23. minutě po centru z křídla zakončil do prázdné branky hostující Crkal a otevřel skóre 0-1. Ve 36. minutě jsme viděli vyrovnávací branku, Velmez špatně rozehrál a míč vystihl domácí obránce Vaš, který si obhodil soupeře a střelou pod břevno srovnal skóre na 1-1. To ještě nebylo vše, před poločasem ve 44. minutě domácí hráč vystřelil a Kučera míč doklepl za bezmocného Dubce. Poločas 2-1

Ve druhé půli jsme sledovali velmi vyrovnaný boj o body.

Do druhé půle vstoupili oba týmy docela aktivně. Už v 51. minutě po špatné komunikaci domácích stoperů uprchl obraně hostující Jaroslav Dufek a brankáře Švece přeloboval. 20 minut jsme potom viděli opět vyrovnanou hru. V 71. minutě, ale opět udeřil domácí hráč s číslem 11 Vít Kučera, svoji střelou mezi obránci uklidil míč na zadní tyč hostující branky a vrátil Žirovnici vedení , v závěrečném tlaku se už Velmez neprosadil a domácí Žirovnice bere všechny 3 body.

FC Slavoj Žirovnice
Adam Vaš (obránce): Velmi vyrovnaný zápas z obou stran, druhý poločas bych řekl že byl lepší od nás. Hrálo se ve velmi těžkých podmínkách a myslím si že výsledek zaslouženě 3:2 pro nás..

D. Švec [-] - K. Tolkner [-] , T. Knotek [-] , M. Hřebecký [-] , T. Hřebecký [-] (59. Š. Smejkal [-] ) , V. Staněk [-] (70. M. Kořínek [-] ) , V. Hadrava [-] , A. Vaš [-] , J. Vodáček [-] , V. Kučera [-] , L. Dýnek [-]