9.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Žirovnice vyloupila Novou Ves.

21

Fotbalisté v nedělním zápase přivítali na domácí půdě tým Žirovnice, který si odvezl všechny 3 body za výhru 5-3.

V první půli Žirovnice vedla o dvě branky, Nová Ves v závěru, ale zvládla vyrovnat.

Do zápasu Žirovnice vstoupila aktivněji. Už v 15. minutě se trefil Tomáš Hřebecký, o 10 minut později zvýšil Lukáš Dýnek na 0-2. Pak ale najednou Žirovnice přestala hrát, ve 40. minute snížil Ondřej Starý a o 2 minuty později vyrovnal Jan Šandera. Poločas ted skončil remízou 2-2

Jakub Vodáček řídil ve druhé půli výhru Žirovnice.

Ze šatny šli díky dorovnání v lepší náladě domácí a v 53. minutě dokonal obrat Václav Novotný. Pak už se zase hra začala více vyvíjet pro Žirovnici, další obrat v zápase nastartoval v 69. minutě hostující Vodáček, který vyrovnal na 3-3. O 5 minutě později tentýž hráč otočil skóre z penalty opět ve prospěch hostující Žirovnice. a v 85. minutě svoje galapředstavení ze druhého poločas zakončil třetím gólem opět Jakub Vodáček a završil hetrik, 3-5.

FC Slavoj Žirovnice
Adam Vaš (hráč): Nebýt našich individuálních chyb, tak si myslím že je byl jednoznačný zápas. Nevím jak na tom byli s kádrem... možná marodka nebo jim zrovna ten zápas moc nesedl.