Okříšky doma plichtili proti rezervě Velkého Meziříčí.

22

Okříšky přivítali doma rezervu Velmezu a zápas skončil smírně 1-1.

Svižný úvod prvního poločasu znamenal vedení domácích.

Začátek utkání začal velmi svižně, když si vypracovala obě mužstva šance na vstřelení branky. V 18. minutě se již domácí hráči radovali, když po rohovém kopu míč propadl k Dubskému a ten jej vrátil na malé vápno k volnému Bencemu a ten nezaváhal – 1:0. Poté měli hosté územní převahu, ale jejich pokusy končili na obraně domácích. Ve 38. minutě založil domácí Benda rychlý brejk, na jehož konci byl Dubský, jeho pokus vyrazil hostující brankář na roh.

Domácí Fiala držel naděje domácích, ale nakonec kapituloval.

Ve druhém poločase zaskočili hostující hráči domácí a ti mohli děkovat brankáři Fialovi, který vytáhl během chvíle 3 zákroky, kterými držel domácí ve vedení. Ovšem v 59. minutě již kapituloval, když po přímém kopu dorážel do prázdné branky hostující Chalupa Lukáš – 1:1. Domácí se snažili o vstřelení vítězné branky, ale hosté je do vážnější šance nepustili a zápas skončil smírně 1-1.

Počet diváků: 180. Rozhodčí: Niederle Zdeněk - FOTR Jan, HAVLÍN Martin.