7.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

17

Fotbalisté Třebíče jsou na vítězné vlně tentokráte srazili na kolena Chotěboř.

V první půli jsme viděli hodně defenzivní fotbal.

Třetí výhru v řadě si připsalo HFK, tentokrát doma porazil Chotěboř 2:1
První poločas gólové příležitosti nepřinesl, pouze náznaky, které domácí nedotáhli svou nepřesností ve finální fázi.

Ve drhuém poločase se hra otevřela a šťastnější nakonec byli domácí.

Druhý poločas byl již úspěšnější a domácí se dostali rychle do dvoubrankového vedení.
Nejprve ve 49. minutě rozehrával standardní situaci Florián, přihrávkou našel Ošmery ten uvolnil Hrbáčka, který odcentroval do vápna, kde se k odraženému míči dostal MALETA a ten na podruhé propálil vše co mu stálo v cestě 1:0.
V 52. minutě vyslal Florián do úniku Maletu, ten střelou z úhlu donutil k zákroku hostujícího brankáře, který jen vyrazil a dobíhající DURDA už neměl těžkou práci 2:0.
Hostům se podařilo v 60. minutě snížit, zásluhou NEDVĚDA, to však bylo vše a 3 body zůstaly v Třebíči.

HFK Třebíč
Tomáš Válek (hráč): Byl to poměrně vyrovnaný zápas, ale asi jsme byli o ten gól lepší. První poločas neměl moc kvalitu, ve druhém jsme začali lépe, ale i soupeř tam měl silnější pasáž.