6.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Nová Ves vyloupila Přibyslav a odváží si všechny 3 body

22

Fotbalisté Přibyslavi přivítali na svém hřišti Novou Ves. Hosté si však odvezli všechny body.

Přibyslav začala velmi aktivně, hosté to však přežili a udeřili.

Domací začali hodně z ostra. Už v 10 sekundě zápasu Krčálův centr směřoval směrem na Bačkovského. Míč propadl stoperům hostí a Bačkovský z úhlu nastřeil pouze Fuksu. Přibyslav si během pár minut vytvořila další šance, postupně selhali mířidla Vostála o chvíli později ve druhé šanci Bačkovskému a aby toho nebylo málo, tak i Škacha tváří v tvář Fuksovi neuspěl. Do 30. minuty tedy jasně lepší Přibyslav branku nevstřelila. Poté, co hosté přežili úvodní tlak domácích, tak začali útočit. Nejprve hlavička hostujícího hráče skončila těsně vedle. O chvíli později si naběhl do křidla hostující Žák a přízemním centrem vyzval ke skórovaní Václava Novotného, který nasadil domacímu brankáři nepopulární "housle". Poločas 0-1.

Ve druhé půli byla Nová Ves jasně lepší.

Do druhé půle se vešlo, tak, jak se v té první skončilo, tudíž Nová Ves byla lepším týmem a kombinovala. Z ničeho nic se nedomluvil domácí stoper Strašil s brankářem Pazderkou a po tomto nedorozumění udeřil podruhé Václav Novotný. O 10. minut později snížil domácí Josef Novotný, když nádherně přehodil Fuksu. Přibyslav potom trošku oživla a snažila se o vyrovnání nebezpečnými nákopy. Domácí naděje na body uzavřel z přímého kopu výstavní střelou Jan Šandera a upravil skóre na konečných 1-3.

SK Přibyslav
Josef Novotný (hráč): Zápas jsme měli rozhodnout už v úvodních třiceti minutách, kdy jsme nevyužili velkých příležitostí. Ve druhém poločase jsme se snažili zápas vyrovnat, ale chvíli po našem kontaktním gólu jsme obdrželi 3. a se zápasem už jsme nic neudělali. Je to pro nás velká bodová ztráta.

L. Pazderka [-] - M. Strašil [-] , R. Musil [-] , J. Vopršal [-] , M. Ondra [-] - J. Bačkovský [-] (63. L. Vykoukal [-] ) , J. Novotný [-] , M. Krčál [-] , J. Sibera [-] - P. Škacha [-] (69. F. Bačkovský [-] ) , A. Vostál [-] -