6.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Třebíč navázala na minulé kolo a opět vyhrála, tentokrát na půdě Velmezu.

22

Třebíč ve Velkém Meziříčí vyhrála a po druhé výhře v řadě má na svém kontě rázem 6 bodů.

První půle patrila domácím.

V 6. kole zajíždělo HFK na půdu "B" týmu Velkého Meziříčí, odkud si odvezlo všechny 3 body za vítězství 2:1! První poločas byl v režii domácího mužstva, domácí byli velmi aktivní a vytvářeli si šance hlavně po krajích, kde využili svoji rychlost. Po jedné této situaci se domácí dostali do vedení, když po centru hlavičkoval na zadní tyči úplně sám Krčál 1:0.

Ve druhé půli pálil ostrými hostující útočník Válek.

Ve druhé půli se hra vyrovnala a HFK vyžili své šance na 100%. V 70. minutě našel Houser dlouhým nákopem Válka, který si chytře odstavil obránce a z malého vápna prostřelil domácího brankáře 1:1.
V 84. minutě nastala velmi podobná situace, kdy se míč dostal opět k Válkovi, ten obešel jednoho obránce a křižnou střelou vstřelil svůj 2 gól v zápase 2:1

HFK Třebíč
Tomáš Válek (hráč): V prvním poločase byli domácí lepší a mohli jsme být rádi za výsledek 1:0. V druhém poločase jsme měli větší chuť, byli nebezpečnější a dokázali vstřelit dva góly. Domácí už nestihli na obrat reagovat.