4.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

Bedřichov připisuje třetí remízu, Třebíč první bod

17

Bedřichov byl velmi aktivní, ale nakonec se ještě obával o bod.

V první půli začali padat branky až po 40.minutě

Bedřichov začal zápas výborně a celý první poločas nepustil Třebíč do nějaké výrazné šance. Ve 20.minutě nevyužil největší šanci domácích Vaněk, který z malého vápna v dobré pozici ani nevystřelil. Jinak Bedřichov držel míč, ale do nějakých gólovych šancí se nedostával. Až ve 41.minutě Neuwirth vystřelil a míč se dostal k Vaňkovi, který z blízkosti prostřelil golmana. Hned o minutu později se Lacina dostal k míči a z hranice vápna střelou na zadní tyč nedal Dubovi šanci. O další dvě minuty zahrávali hosté standartku, ze které snížil hlavou Válek. Do poločasu to stále nebylo vše, Novák napodobil Lacinu a vstřelil totožný gol - 3:1

Třebíč se vzpamatovala a utkání ještě dorovnala

Druhy poločas začal podobně jako probíhal ten první, v největší šanci domácích trefil Neuwirth střelou z 25metrů pouze břevno. Poté přebrali iniciativu hosté a v rozmezí tři minut se dvakrát prosadil Ošmera. V závěru měli víc ze hry hosté a mohli strhnout zápas na svoji stranu, ale Maleta svůj únik neproměnil a v závěru podržel domácí brankář Šána - 3:3. Zápas tedy skončil zaslouženou remízou 3-3.

TJ Sokol Bedřichov
Lukáš Dvořáček (hráč): Tak do zápasu jsme vstoupili výborně, myslím,že jsme měli víc ze hry, ale šance jsme využili až na konci poločasu. O přestávce jsme si něco řekli, což jsme prvních 20 minut plnili, ale pak jsme odpadli a hosté nás začali přehrávat. Ikdyž jsme v poločase vedli o dvě branky, tak nakonec můžeme být rádi za bod.

P. Šána [-] - D. Mašek [-] , J. Paulík [-] , J. Mareš [-] , L. Dvořáček [-] - D. Vaněk [-] (78. T. Havlík [-] ) , J. Göth [-] , M. Pojer [-] , M. Neuwirth [-] (70. J. Janák [-] ) - D. Lacina [-] , D. Novák [-] (83. P. Štěpánek [-] ) -