3.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

47. P. Svoboda (p.) , 76. J. Moravec - 24. O. Bělovský
20

Velmi vyrovnané utkání skončilo těsnou výhrou domácích.

Velmi vyrovnaný úvod poločasu

Souboj Speřic a Chotěboře nabídl první půli zajímavý fotbal hned v prvních minutách se Speřice snažili o skórovaní,ale Svobodovi chyběl ke gólů kousek poté se hra hodně vyrovnala hrálo se od vápna k vápnu... asi ve 22.min se Chotěboř ujala vedení když tvrdou střelu Bělovského, podcenil Žáček a Chotěboř měla během pár minut další šanci,ale Jančík zablokoval střelu Hanouska....poté se znovu dostali do hry Speřice když technicky zakončoval Vlček,ale neuspěl...pak ohrozil Jančík krásnou střelou,ale do kabin se šlo za stavu 0:1 pro hosty....

Speřice začali velmi aktivně, hned v 1 minutě druhé půle kopali domácí penaltu

Hned ve 46.minutě utekl Pohan a byl faulován ve vápně a kopala se penalta, ke které se postavil Svoboda Pavel a proměnil.....hra se pak hodně přitvrdila, z čehož těžili překvapivě Speřice v 67.min napřáhl jeden z domácích tak z 25 m, ale trefil pouze tyč. Speřice dominovali na hřišti a když Vlček těsně střílel vedle....poté si náváděl míč ke střele znovu Vlček, ale střela byla zablokována....a odrazila se k Moravcovi a ten nechytatelně zavěsil, tak zápas se pak už dohrál mezi vápny jen velká šance Soukupa, ale výsledek už se neměnil.

TJ Dálnice Speřice
Jiří Holenda ml.(hráč): Chotěboř k nám přijela hrát tvrdou hru jako na jaře, zde s tím minule uspěla, ale tentokrát se jim to nepovedlo. První poločas byl vyrovnaný...Chotěboř dala šťastný gól, ale nepoložilo nás to a druhý poločas byl odmakaný, jako dozadu, tak do předu, takže si myslím, že tři body zůstávají zaslouženě doma....

A. Žáček [-] - P. Moravec [-] , M. Fukan [-] , M. Štěpánek [-] , D. Moravec [-] - D. Vlček [-] , J. Moravec [-] , J. Holenda [-] (82. J. Merunka [-] ) , D. Jančík [-] - M. Pohan [-] (91. M. Eremiáš [-] ) , P. Svoboda [-] (72. P. Soukup [-] )