3.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Přibyslav opět remizovala 1-1, tentokráte s Žirovnicí

20

Souboj domácí Přibyslavi a hostujícího Slavoje Žirovnice nabídl spoustu velkých a zajímavých šancí na obou stranách.

Hned v úvodu dirigovali tempo hosté.

Od 1. minuty bylo v zápase vidět, kdo je jasným favoritem zápasu. Ve 3.minutě si Žirovnice vypracovala první šanci. Ve 12. minutě hned z první standartní situace udeřil hostující Vít Kučera. Chvíli na to kopali domácí v 15. minutě rohový kop, Škacha po rozehrávce z Krčálem centroval, ale míč se vrátil z ohně zpět na nohu Škachy, který poslal další centr, brankář Švec vyběhl, ale míč si do sítě srazil vlastní obránce. V závěru ještě Smejkal nastřelil tyč. První půle skončila 1-1

Do druhé půle nastoupili oba týmy poněkud vlažnějším stylem.

Hru dále dirigovali hosté z Žirovnice, ale domácí začali být daleko nebezpečnější a vytvářeli si šance. V 62. minutě po centru Bačkovského zůstal ve vápně proti Švecovi volný Vostál, který neproměnil. Chvíli na to měla velkou šanci také Žirovnice, ale domácí brankář Pazderka byl také proti. V závěru nejprve nebezpečně hlavičkoval po rohu Vostál a následně po standartce zpoza vápna hlavičkoval jeden z hostů, ale opět výtečný Pazderka.

SK Přibyslav
Jakub Adam (vedoucí): Kluci podali opět zodpovědný a bojovný výkon, po kterém byl spokojený i trenér Polák. Za bod proti dobře hrající Žirovnice jsme rádi.

FC Slavoj Žirovnice
Adam Vaš (obránce): Zápas velice obtížný jak fyzičně tak mentálně... Bylo to o vůli... Oba týmy do toho dali maximum a za druhý poločas musím se skórem souhlasit... Škoda gólu, který jsme inkasovali... Rohový kop zahraný na krátko... dlouho jsme nereagovali, z toho vznikl ve vápně chumel a nešťastně po centru si srazil do brány míč obránce.

L. Pazderka [-] - J. Novotný [-] (83. A. Homolka [-] ) , S. Pochop [-] , J. Bačkovský [-] , M. Ondra [-] , J. Prchal [-] , M. Krčál [-] , J. Sibera [-] , A. Vostál [-] , P. Škacha [-] , J. Vopršal [-] (83. J. Imramovský [-] )

D. Švec [-] - Š. Smejkal [-] (57. M. Kořínek [-] ) , J. Vodáček [-] , J. Svoboda [-] , A. Vaš [-] , K. Tolkner [-] , V. Staněk [-] , V. Kučera [-] , T. Knotek [-] , T. Hřebecký [-] (65. M. Hřebecký [-] ) , L. Dýnek [-]

ŽK: 29. P. Škacha , 72. J. Vopršal - 43. T. Hřebecký , 55. K. Tolkner , 85. M. Kořínek .
Místo: Přibyslav. Počet diváků: 127.