2.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

Velmezu se povedl start nové sezóny, doma porazil silné Speřice

56. V. Bradáč , 70. D. Krčál , 88. V. Crkal (p.) - 11. D. Jančík
21

Rezerva V.Meziříčí překvapivě doma porazila Speřice.

Speřice rychle udeřili, ale vedení neudrželi

Zápas začal ve slušném tempu...první velkou šanci zazdili domácí, když skvělý zákrok předvedl Žáček, ale tím to neskončilo na domácích bylo vidět, že na sobě nenechali niť suchou. Bojovali a hlavně hráli krásný pohledný fotbal, ale ovšem první branku po nacvičeném signálu vstřelil Jančík. 11. minuta 0-1. Speřičtí fotbalisté mohli být rádi,že poločas neprohrávali o 3-4 branky za vděk také mohli vzít nemohoucnost útoku domácích. Hosté měli kliku, že jedinou svoji šanci z první půle proměnili.

Ve druhé půli, jakoby Velmez našel lék na střílení branek

Domácí byli jasně na koni, ikdyý prohrávali, tak byli jasně lepší a drželi Speřice pod tlakem.O chvíli později přišlo zasloužené vyrovnání v 56. minutě Bradáč vyrovnal. V 70. minutě navíc domácí kapitán Krčál pěkně trefil k tyči a otočil skóre. V 88. minutě byl faulován Zedník ve vápně. K pokutovému kopu se postavil Crkal, který nekompromisně definitivně rozhodl o tom, že body zůstanou ve Velkém Meziříčí.

TJ Dálnice Speřice
Jiří Holenda ml. (hráč): Velmez byl výborně připravený, herně i fyzicky a zaslouženě vyhrál...měl ještě několik slibných situací, ale ty nepotrestal....Gratulace k vítězství.