2.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

11. L. Dýnek , 22. J. Vodáček (p.) , 27. L. Dýnek , 58. V. Kučera , 67. M. Kořínek - 83. A. Suchna
21

Favorizovaná Žirovnie doma nezaváhala a získala bez problémů 3 body.

První poločas rozhodl

Začátek zvládla Žirovnice skvěle už v 11. minutě se prosadil Dýnek, když ho centrem našel nádherně Vaš. Ve 22. minutě byl ve vápně faulován Dýnek, penaltu nekompromisně proměnil Vodáček. Ve 27. minutě se trefil znovu Dýnek. Do poločasu měli domácí další šance.

Ve druhém poločase se už jenom dohrávalo

V 58. minutě zvýšil na 4-0 domácí Kučera a bylo po zápase. V 67. minutě se navíc trefil střídající Kořínek a zvýšil už na 5-0. Pak už Žirovnice ubrala tempo a přizpůsobila se hře hostující Třebíče.  V 83. minutě se po rohu hostů prosadil hlavou Suchna. Už bylo dávno po zápase a tak se zápas pak už jenom dohrál. Žirovnice zaslouženě vyhrála 5-1 a bere všechny 3 body.