15.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2019-2020

--

--

Petřín si dokopnou zpříjemnil šesti brankami

19

První zápas víkendu se začal hrát na plzeňském Petříně, kam zavítaly Radnice. Zápas to byl až do červené karty vyrovnaný, ale po ní se domácí chopili šance a zapnuli brankostroj.

V prvním poločase jen jediná branka

Domácí Petřín se na svém velkém hřišti ihned od prvních minut chopil kormidla. A už v 10. minutě se měnilo skóre, když se prosadil Dominik Voves. Následovala kvalitní defenzivní práce Radnic a celkem vyrovnaný poločas, který však další branky nepřinesl. Do přestávky se na obou stranách rozdávaly žluté karty. Nejprve se ve 34. minutě karetně rozešli Jan ŠulcJan Esterka. Před pauzou obdržel třetí a poslední žlutou kartu v zápase domácí Martin Kordík.

Červená a šest branek

Druhý poločas začali domácí zase lépe a prosadil se nejlepší střelec soutěže, Petr Škarda, který v 50. minutě vstřelil svou 17 branku. Domácí však tato branka do pohody nedostala, jelikož začala radnická čtvrthodinka, ve které hosté jasně dominovali. Josefu Vitoušovi se podařilo brankou v 57. minutě snížit na 2:1 a následnou srovnávací branku v 61. minutě rozhodčí neuznal pro předchozí nedovolený zákrok hostů. Brzy na to se do rychlého úniku drali domácí a radnický Martin Habr zvolil krajní řešení situace, záchrannou brzdu. Stáhl soupeře za dres a po právu odešel s červenou kartou do šaten. Z následného přímého kopu se skrz radnickou zeď prosadil Aleš Demeter. Domácí početní výhodu využili a do konce zápasu se ještě třikrát trefili. Podruhé se v 69. minutě blískl Aleš Demeter, v 78. minuzě skóroval Matěj Štefl a o čtyři minuty později uzavřel gólový příděl domácích Martin Lávička.

SK Petřín Plzeň B
Radek Vodrážka, trenér domácích: První poločas se nám, ani soupeři, moc nedařilo. Dvacetiminutovka po přestávce byla pro diváka jistě zajímavější a soupeř měl spoustu šancí. Následnou hru ale výrazně ovlivnilo vyloučení, kterého jsme využili.

TJ Sokol Radnice
Pavel Aubrecht st. - trenér hostů: S ohledem na velkou marodku a improvizaci se sestavou, jsme až do červené karty byli domácím vyrovnaným soupeřem. Petřín pak početní výhody využil. Gratulujeme domácím k bodům. Vyhlížená zimní pauza nás snad dostane zase do formy.

V. Suchý [-] - M. Trojovský [-] , A. Demeter [-] , P. Škarda [-] , L. Gavrylovskyy [-] , D. Voves [-] (73. P. Klich [-] ) , M. Štefl [-] , M. Lávička [-] , J. Šulc [-] (73. M. Brácha [-] ) , T. Koudele [-] , M. Kordík [-] (65. A. Kohout [-] )

Š. Körner [-] - J. Draský [-] (77. R. Štěpánek [-] ) , D. Rýdl [-] , P. Valenta [-] - L. Koffer [-] (67. V. Melich [-] ) , J. Esterka [-] (87. T. Spěváček [-] ) , M. Svoboda [-] , M. Habr [-] , J. Vitouš [-] - F. Polášek [-] , P. Aubrecht [-] (73. L. Paleček [-] )

ŽK: 34. J. Šulc , 42. M. Kordík - 34. J. Esterka . ČK: 64. M. Habr .
Hráči zápasu: A. Demeter , D. Voves - J. Vitouš .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Šmat David - JATI David, COUFAL Jaroslav.