12.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2019-2020

--

--

Střídající hráči vystřelili Žákavé tři body

21

Do Žákavé zavítala Sušice a souboj týmů, které před utkáním dělily tři body nakonec zaznamenal sedm branek. O jediný gól vyhráli domácí.

Po třech minutách už 1:1

Zápas začal zostra. Už v 1. minutě se trefil nejlepší střelec domácího celku, Soukup. Hosté ale obratem odpověděli, když se za domácí obranou objevil Míčka, který už ve 3. minutě srovnal na 1:1. Začátek tak předeslal, že by se mohlo jednat o velmi vydařený střelecký koncert. Žákava se více dostávala do tempa a měli více ze hry. Po několika nevydařených pokusech se až ve 27. minutě znovu prosadili. Tentokrát se trefil Mencl. Hosté těžili zejména ze ztrát domácího celku a rychlých protiútoků, případně standardních situací. Jinak se za obranu domácích moc nedostávali. Avšak ve 38. minutě se prosadil hostující Budil a srovnal tak opět průběh zápasu na 2:2. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Huňáček a Škala vystříleli domácím všechny body

Druhý poločas začal opět nástupem domácích. Opět se výborně dostávali do střeleckých pozic, ale bez úspěchu v zakončení. Proto domácí trenér Maněna sáhl k několika střídáním. A zvolil velmi dobře. V 72. minutě se po necelých deseti minutách pobytu na hřišti trefil Huňáček a v 81. minutě přesně mířil i Škala, který byl na hřišti pouhých pět minut. Dalo by se říci, že bylo rozhodnuto, jelikož hosté za druhý poločas téměř nevystřelili, ale posledních pár minut patřilo právě jim. Bohužel pro ně, se až v nastaveném čase prosadil kapitán Klíma a konečný stav 4:3 do závěrečného hvizdu vydržel.

Utkání bylo tedy poznamenáno kvalitní útočnou hrou domácího mužstva, kterému chyběla přesnost v zakončení a velikou produktivitou hostů, kteří z minima vytěžili 3 branky.

FK Žákava
Jakub Tišl, kapitán domácích: V zápase jsme byli jasně lepším týmem, bohužel jsme nevstřelili více branek. Hosté měli z minima maximum, a tak jsme i díky střídajícím hráčům rádi za všechny body.

FK Žákava
O. Soukup [-] - J. Tišl [-] , V. Mencl [-] (76. R. Škala [-] ) , J. Winkelhöfer [-] , J. Smazal [-] , J. Aubrecht [-] (63. A. Huňáček [-] ) , M. Skala [-] , O. Soukup [-] , M. Boukal [-] (55. V. Bouda [-] ) , S. Nekola [-] , L. Drugda [-]

TJ Sušice
F. Míček [-] - P. Švec [-] , O. Míčka [-] , Š. Tuček [-] (74. P. Hubáček [-] ) , T. Klíma [-] , M. Budil [-] , M. Kramár [-] , F. Vítovec [-] (60. J. Krištof [-] ) , P. Hrubec [-] , L. Kodýdek [-] , Š. Krůs [-]

ŽK: 90. J. Smazal - 80. J. Krištof , 84. P. Hubáček .
Hráči zápasu: A. Huňáček , R. Škala - O. Míčka .
Počet diváků: 84. Rozhodčí: SLADKÝ Stanislav - LIŠKUTÍN Antonín, DOKSANSKÝ Tomáš.