10.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2019-2020

--

--

Kaznějov měl v Kralovicích problémy, ale nakonec tři body vybojoval.

17

Kaznějov přijel do Kralovic potvrdit jejich aktuální formu a udržet se nadosah první příčky. Získat body se jim podařilo až v posledních dvaceti minutách.

Nezajímavý poločas

První poločas nebyl co do kvality herního projevu nikterak zajímavý. Hru často brzdila kvalita domácího terénu a nepřesnost v přihrávkách. A tak se kromě žluté karty pro Běhounka a mohutné podpory hostů od kaznějovskýc výjezďáků, nic vážného na hřišti neudálo.

Hosté udrželi nulu a dokázali skórovat

Ve druhé polovině hry už byla hra zajímavější. Hosté se dostávali více než domácí na dostřel branky a o to více hrozili. Po jedné žluté kartě obdrželi nejprve domácí Vlk a posléze hostující Tichý. Když se náhodou domácí utrhli, pohlídal vše vzadu brankář Švamberg. Hostům se dařila kombinace i vysoké napadání soupeře. Ale až v 70 minutě otevřel brankový účet kaznějovský Tichý. Hosté se uklidnili a drželi těsný náskok. Po otevření domácí obrany se jim v závěru zápasu podařilo navíc navýšit vedení na 0:2, konkrétně Vanešovi a pojistili si tak všechny body.

FK Bohemia Kaznějov
Jiří Švamberg, brankář hostů: První poločas nebyl podle našich představ. Do druhé půle jsme však vstoupili lépe a v poslední dvacetiminutovce dvakrát pěkně skórovat. Body jsou velmi vydřené, ale důležité. Poděkování patří našim výjezďákům, kteří tvořili výbornou kulisu a při děkovačce i trochu zadýmili.

TJ Sokol Kralovice
J. Bodurka [-] - - L. Sládek [-] (65. J. Koča [-] ) , T. Běhounek [-] , J. Lavička [-] , O. Dušička [-] (46. P. Koča [-] ) , J. Vlk [-] , P. Bulín [-] (79. M. Pánek [-] ) , M. Kulhánek [-] , M. Kůsa [-] , D. Hyneš [-] , M. Bulín [-]

J. Švamberg [-] - M. Tichý [-] , V. Pícl [-] , M. Polívka [-] (46. V. Vašíček [-] ) , T. Jung [-] (65. D. Vinkler [-] ) , J. Kopač [-] , F. Vaňourek [-] (46. J. Hyneš [-] ) , J. Vondráček [-] , O. Běhounek [-] , R. Švátora [-] , T. Vaneš [-]

ŽK: 48. J. Vlk - 26. O. Běhounek , 51. M. Tichý .
Hráči zápasu: J. Švamberg .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: SCHNEIDER Josef - JIRSA Lukáš, DOKSANSKÝ Tomáš.