14.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

2. F. Krejčí , 3. F. Heindl , 38. R. Křen , 52. R. Křen , 90. L. Kramer - 15. P. Mlnařík (p.) , 65. P. Eger
26

Zápas mezi vejprnickou Slavií a Plzní - Černicemi nabídl hned 7 gólů. Tři body berou po přesvědčivém výkonu Vejprnice, hosté doplatili především na hororový úvod duelu..

Skvělý začátek domácích

Kdo by čekal, že úvod tohoto střetnutí bude oťukávací a oba týmy se budou držet zpátky, ten se šeredně mýlil.

Ti pomalejší z diváků, kteří využili první minuty duelu k nákupu píva a klobásy, totiž přišli hned o dva góly domácích.

Ty si ve 2., respektive 3. minutě připsal Krejčí a Heindl.

Po zaváhání defenzivy a následém faulu se v 15. minutě kopala penalta proti Slavii, kterou proměnil bezpečně kapitán Mlnařík a snížil na rozdíl jednoho gólu.

Poslední slovo v prvním poločase si ale vzal kapitán Vejprnic Křen, který prostřelil Daňka.

Snížení Egera bylo málo

Začátek druhého dějství zastihl v lepším rozpoložení domácí, zejména Křen byl při chuti a brzy se radoval ze své druhé branky v dnešním duelu.

Černice se však nevzdávaly, na 2:4 snížil v 65. minutě záložník Eger.

V 83. minutě inkasoval červenou kartu hostující Müller, což značilo téměř desetiminutovou přesilovku pro Slavii.

Tu využil v samém závěru duelu Kramer a upravil tak na konečných 5:2 pro Vejprnice.

SK Slavia Vejprnice
Jiří Šámal, trenér domácích: Měli jsme velmi dobrý vstup do utkání. Ve druhé minutě jsme vedli 2:0, což jsem snad za mojí trenérskou kariéru nezažil. Poté jsme zbytečně chybovali a soupeř snížil z pokutového kopu. Naštěstí jsme opět odskočili a po zbytek času jsme již drželi otěže zápasu my. Zápas se musel líbit, Černice i přes manko nesložily zbraně a prezentovaly se pohledným, útočným fotbalem. My jsme ale byli herně lepším celkem a po zásluze bereme tři body. Jsem rovněž rád, že nám tam také konečně spadlo více gólů.

J. Vavrík [-] - M. Potoček [-] (90. J. Bayer [-] ) , V. Puhlovský [-] , T. Kotva [-] (89. P. Bárta [-] ) , F. Krejčí [-] , R. Křen [-] (88. D. Křen [-] ) , L. Kramer [-] , J. Král [-] , R. Baxa [-] , J. Bernard [-] , F. Heindl [-] (68. L. Rauch [-] )