14.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Zruč překvapila stříbrský Baník

27

V souboji celků z vyšších pater tabulky byli mírným favoritem hosté. Těm však chyběli hned čtyři hráči ze základní sestavy a Zruči se tak naskytla jedinečná možnost cenného skalpu..

První poločas branku nepřinesl

Již od úvodu hrály oba celky opatrně, vědomy si toho, že brzký gól v jejich síti by byl velikou překážkou v cestě za body.

Většinu času se tak boj odehrával ve středu hřiště a gólmani Hruška se Zachem byli až na pár rutinních zákroků téměř bez práce.

Bezbrankový stav vydržel až do hvizdu sudího Mazance, který značil poločasovou pauzu a do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Vítězný gól vstřelil Mošna

Oslabenému Baníku začaly ve druhé půli docházet síly, čehož v 57. minutě využil aktivní Mošna a poslal Zruč do vedení.

Jednobrankový náskok se domácím dařilo držet až do úplného závěru. Chybu stříbrských borců navíc potrestal střídající Polák a upravil tak stav zápasu na konečných 2:0 pro Zruč. Ta se tak díky dnešnímu triumfu dostala na dohled předním celkům tabulky KPM.

TJ Baník Stříbro
Tomáš Vejvoda, kapitán hostů: Do zápasu jsme šli s hodně zamíchanou sestavou, vypadli čtyři kluci ze základu, což bylo hodně znát. První poločas byl spíše bojovný a nenabídnul vyložené šance. Ve druhé půlce nás začala Zruč přehrávat a nám docházely síly, po chvilce šla zaslouženě do vedení. Pak už si výsledek pohlídala a přidala po naší chybě v závěru druhý gól. Snad se kluci dají dohromady a zvládneme poslední zápas.

TJ Zruč
M. Zach [-] - D. Král [-] , M. Lang [-] , F. Korelus [-] , P. Hucl [-] (85. M. Polák [-] ) , V. Tobrman [-] , O. Mašek [-] , D. Mošna [-] , M. Fryček [-] , V. Pavel [-] , M. Pechman [-] (32. O. Šustr [-] )

E. Hruška [-] - D. Čoka [-] (58. A. Mikulovský [-] ) , O. Kertis [-] (74. J. Kertys [-] ) , T. Bůžek [-] , G. Lanfranchi [-] , J. Křehlík [-] , R. Skopový [-] , T. Vejvoda [-] , J. Pospíchal [-] , D. Tůma [-] , M. Vyšín [-]

ŽK: 68. P. Hucl - 83. M. Vyšín .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Mazanec Marek - PETRŽELKA František, ŠPINDLEROVÁ Zuzana.