14.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Vyhrocené derby rozhodl Leitl

67. L. Leitl (p.) , 79. L. Leitl - 12. M. Kubica
27

Další velice pikantní souboj se v rámci 14. kola KPM odehrál na Chodsku. Proti sobě se postavil domácí Tlumačov a nováček soutěže z Meclova. No a více než stovka přihlížejících diváků se skutečně nenudila..

Kubica vystřelil Meclovu vedení

Od prvních minut tohoto duelu bylo jasné, že bude zázrak, když oba týmy dohrají v plném počtu.

Docházelo k nespočtu tvrdých střetů, které bolely především hosty.

Sudí Kulhánek však nastavil poměrně mírný metr a v první půli rozdal "jen" čtyři žluté karty.

Meclov se poměrně brzy dostal do vedení, zakončující Kubica zamířil přesně a rozjásal hostující tábor.

I přes šance Tlumačova se skóre již neměnilo a do kabin se šlo za stavu 0:1.

V závěru domácí dovršili obrat

Druhě dějství se neslo v podobném duchu, zápas oba celky hodně bolel a karet začalo přibývat.

V 67. minutě odpískal hlavní arbitr pokutový kop pro Tlumačov. K tomu se postavil kapitán Leitl a bezpečně proměnil.

Dvě minuty poté přišla komplikace pro domácí. Druhou žlutou kartu inkasoval Žák a musel tak předčasně do sprch.

Vyloučení však jakoby Tlumačov nabudilo a v 79. minutě dokonal obrat svým druhým gólem Leitl.

Zbytek duelu byl již hodně rozkouskovaný, na prohřešky proti pravidlům doplatili hostující Hartl a Pačesný, kteří byli v rychlém sledu vyloučeni po druhém napomenutí.

V posledních okamžicích zápasu došlo k podezřelé situaci uvnitř pokutového území Tlumačova. Sudí Kulhánek však o penaltě nechtěl ani slyšet a zápas tak skončil 2:1.

TJ ZD Meclov
Jevgenij Čižikov, hráč hostí: Do zápasu jsme šli s dobrou pohodou z minulého utkání. Ovšem tento zápas neměl nic společného s fotbalem. Byl to duel jen o nakopáváni a tvrdých soubojích, které rozhodčí nechával bez potrestáni a domácí toho využívali! Tlumačov měl více šancí a zaslouženě vyhrál.I když jsme na konci zapasu měli zahrávat jasnou penaltu za stavu 2-1 pro domácí,ale BOHUŽEL to nikdo neviděl.