10.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

5. P. Výtisk , 38. T. György , 46. I. Varga - 60. P. Eger
27

Jedním z atraktivních duelů 10. kola KPM bylo bezesporu utkání Nýrska s Plzní - Černicemi. Oba celky se zatím prezentují pěkným, ofenzivním fotbalem, což spolu s pěkným fotbalovým počasím přivítalo solidních 150 diváků..

Vedení se ujali domácí

Zápas se již od počátku vyvíjel lépe pro Nýrsko. V 5. minutě se k zakončení dostal Výtisk a překonal Daňka.

Na místo zklidnění hry však Okula v koncentraci polevila, čehož aktivní hráči Černic využili a počali přebírat iniciativu hry.

Ve 36. minutě přišla studená sprcha pro plzeňský celek. Z ojedinělé akce skóroval kapitán domácích Tomáš György a navýšil náskok svého celku.

Hosté i přes tlak nedokázali do konce první půle snížit a do kabin se tak šlo za stavu 2:0.

Černice pouze zkorigovaly

Nýrsko potvrdilo, že v posledních zápasech mu mimořádně vychází začátky poločasů. Už ve 46. minutě přidal třetí branku útočník Varga a s hosty bylo zle.

Černice však nic nevypustily, začaly být opět aktivnějším celkem a dostaly Okulu pod místy až drtivý tlak.

Z toho pramenil i zasloužený gól na 1:3, který si připsal Eger.

Více toho již plzeňský celek nestihl, ačkoliv jeden z nejlepších celků dosavadního průběhu KPM Nýrsko se hodně trápilo a většinu situací řešilo alibistickými odkopy.

Domácí tak po výhře 3:1 nad Plzní - Černicemi nadále okupují přední příčky tabulky.

FK Okula Nýrsko
Tomáš György, kapitán domácích: Zapas pozitivní pouze výsledkově, herně to bylo špatné. Kromě začátku obou poločasu byli hosté lepším týmem, my jim však dali lekci z produktivity. Je však dobře, že i tyto zápasy dokážeme vyhrávat a držíme se nahoře.

M. Toul [-] - M. Brož [-] , J. Lužný [-] , J. Čanecký [-] , I. György [-] (72. M. Bastl [-] ) , M. Lucák [-] (87. L. Hájek [-] ) , T. György [-] , I. Varga [-] (82. O. Kadlec [-] ) , J. Kopřiva [-] , P. Výtisk [-] (90. M. Trumpeš [-] ) , J. Pavlík [-]

TJ Sokol Plzeň - Černice
Z. Daněk ml. [-] - M. Pinc [-] , P. Mlnařík [-] , F. Švejda [-] (51. P. Toman [-] ) - J. Müller [-] , M. Skala [-] , M. Hohlberger [-] , P. Eger [-] (79. M. Chvojka [-] ) - T. Hrach [-] (82. M. Vít [-] ) , J. Peterka [-] (72. J. Krystl [-] ) , J. Mastný [-] (51. J. Huml [-] )

ŽK: 88. O. Kadlec - 72. T. Hrach .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: HAVRÁNEK Martin - HAMOUZ Jakub, PETRŽELKA František.