8.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Šlágr kola rozhodla jediná branka

27

Tahákem osmého kola KPM byl bezesporu duel Lhoty s domažlickou rezervou, tedy celky na prvním, respektive pátém místě dosavadní tabulky..

Bezbrankový první poločas

První polovina zápasu patřila převážně Lhotě, která po většinu času držela balón a vypracovala si několik slibných příležitostí.

Gólman Bratanič spolu s obranou Chodů však odolával a nepřipustil změnu skóre.

Po pětačtyřiceti minutách byl tak stav zápasu 0:0.

O výhře rozhodl Křížek

Domažlice se o poločase oklepaly z ne příliš přesvědčivé první půle zápasu a po přestávce začaly diktovat tempo hry.

Byla to však paradoxně Lhota, která z jediné vážnější příležitosti udeřila. Kalabza našel přesným pasem útočníka Křížka a ten dopravil míč za záda Brataniče.

Benfika tak musela vrhnout všechny své síly do útoku. Z toho vzešla obrovská šance v posledních minutách zápasu. Brankou ale neskončila a Lhota tak v Chotěšově obrala doposud první celek tabulky Domažlice B po výhře 1:0.

TJ Sokol Lhota
Petr Nykles, trenér domácích: Vezeme se na vítězné vlně a těšili jsme se na soupeře, který byl v čele tabulky. Kluci byli hodně natěšení a to se promítlo ve vstupu do zápasu. Ten jsme měli velice dobrý, během první půlky jsme si vypracovali dvě, tři velké šance, ale bohužel jsme neproměnili. Ve druhém poločase se soupeř zvedl a zatlačil nás. My jsme ale paradoxně z jediné šance dali gól. V závěru jsme přežili tutovku soupeře a tak jsme i s trochou toho štěstíčka dotáhli zápas do vítězného konce. Kluci si za svůj výkon zaslouží velkou pochvalu.

L. Böhm [-] - P. Suda [-] , J. Šroubek [-] , J. Kohout [-] , M. Varga [-] - O. Kotrnoch [-] , P. Kalabza [-] , J. Horník [-] , Z. Černý [-] - M. Matas [-] (90. V. Sulek [-] ) , D. Křížek [-] (78. J. Langer [-] )