7.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Jediná branka rozhodla o triumfu Chotíkova

29

Na hřišti v Chotíkově se představil plzeňský Rapid, který se prozatím těší dobré formy a vzhledem k tabulkovému postavení se dal považovat za mírného favorita. Domácí jsou ale doma velice silným protivníkem, což se také ukázalo..

Brzká branka pomohla domácím

Do utkání vstoupili mnohem lépe domácí a po zásluze šli do vedení. Již ve 4. minutě prostřelil gólmana Lišku Šulan.

Chotíkov i po zbytek první poloviny držel kulatý nesmysl na svých kopačkách a vytvořil si další zajímavé příležitosti, které však brankou neskončily.

První dějství tak skončilo nejtěsnějším rozdílem 1:0.

Snaha Rapidu ovoce nepřinesla

Hostující borci do druhé poloviny duelu vstoupili o poznání lépe a byli to oni, kdo diktoval tempo hry.

Dobře chytajícího Němce spolu s precizně bránící obranou však ne a ne překonat a i přes jednu obrovskou příležitost Rapidu v samém závěru se skóre už neměnilo.

Chotíkov tak porazil ve vyrovnaném zápase Rapid Plzeň poměrem 1:0 a bere všechny tři body.

FC Chotíkov 1932
Petr Kučera, hrající trenér domácích: Rapid byl nepříjemným a silným protivníkem, na mužstvu je vidět kvalitní práce trenérů. My jsme šli za výhrou od první minuty a brzo se ujali vedení. Soupeře jsme překvapili určitě i svou agresivitou a důrazem. Druhý poločas nás dokázal Rapid dostat pod tlak, ale celkově jsme konečně jako tým velmi dobře bránili a krom jedné tutovky na kterou jsme přihráli sami si soupeř nic extra ze hry nevytvořil. Naopak kdybychom řešili finální fázi kvalitněji byl by rozdíl vyšší než konečných 1:0. Celkově jsme za důležité body rádi a moc si jich vážíme.

SK Rapid Plzeň
Dan Matějka, hráč hostí: Klasické utkání v Chotíkově, hodně faulů, hodně výměn názorů a hodně karet. Moc stoprocentních šancí k vidění nebylo, domácí tu svou využili hned z kraje zápasu, my tu svou naopak zahodili a tak odjíždíme bez bodu.

L. Němec [-] - P. Kučera [-] , D. Chotěborský [-] (90. P. Černý [-] ) , J. Vlk [-] , M. Votava [-] (88. L. Vlk [-] ) , M. Šlajs [-] , M. Prais [-] , M. Míka [-] , D. Míka [-] , J. Šulan [-] (69. V. Týml [-] ) , B. Buchta [-] (58. J. Nový [-] )

J. Liška [-] , J. Havelka [-] (46. P. Filipčík [-] ) , J. Kadlec [-] (60. M. Žemlička [-] ) , J. Šmíd [-] , D. Matějka [-] , J. Harmady [-] , M. Čupalka [-] , R. Klekner [-] , D. Tarhaj [-] (81. M. Špicl [-] ) , D. Kořenek [-] , J. Šindelář [-]

ŽK: 25. M. Prais , 31. J. Vlk , 43. M. Votava , 86. D. Míka - 31. D. Tarhaj , 35. J. Harmady , 52. J. Šindelář , 56. J. Šmíd , 63. P. Filipčík .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Jakš Jan - HÁJEK Zdeněk, STROLENÝ Petr.