4.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Tlumačov si vyšlápl na Vejprnice

23. L. Leitl , 29. L. Leitl , 88. M. Wolf
31

Další ze zápasů  4. kola KPM se odehrál v Tlumačově, kam zavítala vejprnická Slavia. Ani jednomu z celků se v dosavadním průběhu sezóny příliš výsledkově nedaří. Tlumačov je však v domácím prostředí nepříjemný pro jakéhokoliv soupeře a tak byl v tomto mači mírným favoritem..

Dva góly v rychlém sledu ochromily hosty

Od prvních minut bylo zřejmé, že bude k vidění zápas plný tvrdých střetů a hráči si nedají nic zadarmo.

Postupem času získávali na převaze domácí borci, především díky většímu důrazu.

Ve 23. minutě se Tlumačov dostal do vedení zásluhou Leitla, který s přehledem překonal Vavríka v brance Slavie.

Tentýž plejer navýšil vedení domácích pár minut poté a s Vejprnicemi začínalo být zle.

Hostující hráči se snažili do poločasu alespoň snížit, pozorná obrana Tlumačova v čele s kapitánem Tesařem však změnu skóre nepřipustila a tak byl stav zápasu po první půli 2:0.

Pojistku přidal Wolf

I během druhého dějství probíhala urputná bitva o každný centimetr pažitu.

Domácí však srdnatě zastavovali téměř každý pokus Vejprnic o útok a tak bylo šancí na obou stranách opravdu málo.

Postupem času museli hosté více a více otevřít obranu a vrhnout své síly do útoku. Za snahu o zkorigování výsledku však byli potrestáni v 88. minutě, kdy po rychlém brejku tlumačovských udeřil Wolf.

To byla poslední rána pro Slavii, která se již nezmohla ani na čestnou branku. Tlumačov si tak po domácí výhře 3:0 připisuje první letošní tři body.

SK Slavia Vejprnice
Jiří Šámal, trenér hostí: Výsledek 3:0 mluví za vše, soupeř byl tentokrát lepší, důraznější a proměnil téměř vše, co měl. Nám tam naopak nespadlo nic a tak odjíždíme z Tlumačova s prázdnou.