4.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Nýrsko nadělilo bůra Nepomuku

31

Okula, která doposud ztratila jediný bod, přivítala v rámci 4. kola KPM na svém hřišti borce z Nepomuka..

Brzké vedení pro domácí

Úvod zápasu patřil Nýrsku, které na svého soupeře vletělo a hned ve 2. minutě se dostalo do vedení zásluhou kapitána Tomáše Györgyho.

Poté se hra trochu uklidnila, domácí drželi balón na kopačkách, s pozornou obranou Nepomuku si však ne a ne poradit.

Hosté hrozili především z dlouhých nákopů za obranu Okuly, ale díky dobrým zákrokům Šíta se skóre neměnilo.

Ve 33. minutě inkasoval Nepomuk podruhé, prosadil se opět velice aktivní Tomáš György.

Chvíli před koncem první poloviny zápasu přidal třetí branku ve velké pohodě hrajícího Nýrska Výtisk a již v poločase tak bylo v podstatě rozhodnuto.

Nýrsko si zbytek zápasu pohlídalo

I ve druhém dějství drželi balón na kopačkách domácí.

V 61. minutě překonal gólmana Rojíka Lužný a před hráči Nepomuka vyvstal strašák v podobě nepopulárního "bůra".

Čestného gólu se hosté dočkali o 77. minutě. Centrovaný balón dopravil nadvakrát do sítě Okuly Baran a snížil na 1:4.

Pátý gól nicméně Nepomuk stejně inkasoval, protože o minutu později dal svůj druhý gól v utkání Výtisk.

Více branek zápas nenabídl a Nýrsko bere tři body po hladké výhře 5:1.

FK Okula Nýrsko
Tomáš György, kapitán domácích: Až nečekaně klidný zapas, kdy jsem měl trochu respekt k soupeřově pojetí hry, jsme dotáhli do vítězného konce. Hráli jsme dobře, měli jsme plno šancí, takový výsledek samozřejmě bereme.

D. Šít [-] - J. Kopřiva [-] , M. Lucák [-] , O. Kadlec [-] (71. L. Hájek [-] ) , P. Výtisk [-] , J. Čanecký [-] , I. György [-] (68. M. Trumpeš [-] ) , K. Kalivoda ml. [-] (62. J. Pavlík [-] ) , T. György [-] , I. Varga [-] (60. M. Bastl [-] ) , J. Lužný [-]