1.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

FOTOGALERIE: Chotíkov na úvod doma podlehl Sokolu Plzeň - Černice

23

Do Chotíkova zavítalo v rámci 1. kola KPM mužstvo nováčka z Plzně - Černic. Domácí byli mírným favoritem, ale čekala se urputná bitva, což se nakonec také potvrdilo..

Tři rychlé branky zmrazily Chotíkov

Do zápasu vlétli lépe hosté a domácí obrana měla co dělat s odvracením rychlých útoků Černic.

V 16. minutě se nováček soutěže dostal do vedení zásluhou Hracha, který propálil vše, co mu stálo v cestě, včetně gólmana Němce.

O pár minut později přišla studená sprcha pro domácí, jelikož místo vyrovnání se dočkali druhé branky ve své síti. Tentokrát se krásnou střelou prosadil aktivní Eger.

Deset minut hrůzy pro Chotíkov završil v 25. minutě Švejda, který po povedeném centru dostal za obranu domácích a zvýšil vedení Černic už na 3:0.

Domácí se dočkali odpovědi v 31. minutě. Na centrovaný balón si naběhl Kluska a snížil na rozdíl dvou branek.

Více se toho již v první půli nestalo a hosté tak vedli po pětačtyřiceti minutách poměrem 3:1.

Buchta pouze snížil

Druhé dějství patřilo Chotíkovu, který se po prostřídání ve svých řadách dostával více a více do hry.

To vyústilo ve snížení po krásné individuální akci Buchty v 56. minutě.

Chotíkov se hnal za vyrovnávací brankou, ale obrana Černic statečně odolávala a i přes závěrečný zmatek před brankou dokázali hosté těsné vedení uhájit.

Plzeňský celek si tak odváží velmi cenné tři body z Chotíkova po výhře 3:2.

FC Chotíkov 1932
Petr Kučera, hrající trenér domácích: Nezvládli jsme vstup do zápasu a prakticky po 20 minutách hry bylo hotovo. V kabině jsme nechali pohyb, agresivitu, sebevědomí a přesnost. Kolikrát jsme nahráli v jednoduché situaci míč soupeři, to lze jen těžko pochopit. Po prostřídání hráčů se náš výkon zvedal, začali jsme soupeře přehrávat a vytvořili si i šance ke zvratu. Bohužel naše koncovka neměla potřebnou kvalitu a na body jsme již nedosáhli. Snad si z této facky dokážeme vzít to pozitivní a nakopne nás to k lepším zítřkům.

L. Němec [-] - J. Nový [-] (46. M. Prais [-] ) , M. Zámeček [-] , L. Vlk [-] (79. P. Černý [-] ) , J. Vlk [-] , M. Šlajs [-] (46. D. Chotěborský [-] ) , M. Prais [-] , D. Míka [-] , P. Kučera [-] , J. Kluska ml. [-] , B. Buchta [-]