13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Šefčík třemi góly sestřelil Volyni

25

Volyně přijela do Hoštic oslabená a domácí kanonýr byl při chuti, a tak se zrodila zcela jasná výhra domácích Hoštic.

Domácí Šefčík vymetl šibenici

Utkání začalo vyrovnaným dojmem s větší odhodlaností na straně domácí. Pozor si museli dávat brankáři při standardních situací. Volyňský Malina ale trefil pouze připraveného Petržilky. Domácí sniper pak z trestného kopu vymetl šibenici – 1:0.

Šefčík dokončil hattrick

Po obrátce se hosté snažili a chtěli jít za vyrovnáním, ale pak přišla chyba v jejich obraně, Dohonyi krásnou přihrávkou našel Šefčíka, který se tentokrát nemýlil. Poté si i hosté vypracovali po pěkných akcích slibné šance, ale opět nemířili přesně. V závěru rozhodčí Pánek odpískal diskutabilní penaltu a domácí kanonýr Šefčík dokončil hattrick.

TJ Sokol Střelské Hoštice
Petr Janoch, asistent trenéra: První poločas utkání s Volyní přinesl vyrovnaný fotbal s více brankovými příležitostmi na naší straně. Změnu skóre přinesla až krásná střela z přímého kopu za hranicí pokutového území, kterou Šefčík vymetl šibenici branky hostí. Po změně stran byli iniciativnější hosté, ale vyložené brankové šance byly opět na naší straně. V samostatném nájezdu na brankáře však neuspěl ani Červený ani Šefčík. Ten svoje zaváhání zanedlouho napravil a svým druhým gólem po parádní nahrávce od Dohonyho utkání rozhodl. Krátce před koncem byl faulován Lemberger a z pokutového kopu Šefčík završil svůj výborný výkon hattrickem.

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba, vedoucí mužstva: První poločas byl z obou stran více méně boj. Oba týmy hrozily ze standardních situací. Rozdíl byl v tom, že od nás Malina trefil pouze prostředek branky. Zato domácí Šefčík vymetl šibenici. Do druhého poločasu jsme chtěli na domácí vlétnout, to se nám nepovedlo, místo toho jsme inkasovali po chybě obrany druhou branku zásluhou Šefčíka. Po této brance jsme začali více kombinovat a vypracovávat si příležitosti. Jenomže naší tristní koncovkou jsme nedokázali pořádně zakončit. Na závěr utkání ještě rozhodčí odpískal penaltu, kterou viděl pouze on a Šefčík dokončil hattrick.

D. Petržilka [-] - K. Kohout [-] (46. J. Šíp [-] ) , P. Málek [-] , J. Strnad [-] , M. Kokrda [-] - P. Lemberger [-] , V. Dohonyi [-] - D. Šefčík [-] (88. M. Šilhan [-] ) , M. Červený [-] (85. D. Gotvald [-] ) , T. Vlk [-] (55. K. Heřman [-] ) - R. Lacko [-] (81. J. Podloucký [-] )

T. Mráz [-] - J. Procházka [-] , L. Novotný [-] , L. Pasler [-] (58. J. Havlíček [-] ) , O. Holín [-] , M. Malina [-] , M. Nový [-] , R. Prihara [-] , F. Dlouhý [-] , T. Škopek [-] (81. J. Rolenec [-] ) , P. Temňák [-]

ŽK: 61. M. Kokrda , 73. J. Šíp - 65. M. Malina , 79. P. Temňák .
Hráči zápasu: D. Šefčík .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: PÁNEK Milan - MUZIKA Filip, KOSTKA Matěj.