10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

Výborný první poločas rozhodl o výhře Dolního Dvořiště

24

Dolní Dvořištžě svou druhou sezonu v I.B. třídě zvládá na výbornou. Drží se v popředí tabulky a zažívá úplně jiné starosti, než v minulé sezoně. Nováček z Trhových Svinů si také vede dobře, ale body sbírá především doma.

Výborná první půle domácích

Domácí tým začal už od první minut přehrávat hostující tým a Jan Krenauer poslal Dolní Dvořiště brzo do vedení 1:0. Po čtyřech minutách přidal druhou branku Michael Tesař 2:0. Domácí tým byl nadále lepší a další branku vstřelil Jakub Kubík 3:0. Na něho navázal brzo i Patrik Hošek 4:0. A příšerný první poločas hostí završil svou druhou brankou znovu Patrik Hošek 5:0.

Domácí tým polevil

Druhý pločas se už spíše dohrával z povinnosti. Domácí hodně polevili a i tak se dostali do spousty šancí. Ale Popovič v brance hostí pochytal spoustu dalších šancí. Na konci zápasu zaznamenal čestný úspěch hostí Jiří Tůma a uzavřel tak výsledek na 5:1. V příštím kole jede Dolní Dvořiště do Hrdějovic. Trhové Sviny přivítají Větřní.

FK Dolní Dvořiště
Štefan Bršťák (trenér): Chtěli jsme bodovat naplno. To se nám povedlo. První poločas jsme ovládli. Pro soupeře půlka hrůzy kdy jsme mohli minimálně 10:0 vést. Škoda,že to tam nenapadalo. Druhý poločas jsme bohužel polevili. To mě mrzí.. Šance tam opět byli ale vynikající gólman zachránil hosty od pořádného výprasku. Pochválím celý tým zejména za první půlku. Hodně vidět byl Štifter který byl hodně aktivní. Jen mu chyběl gól. V útoku odvedl kus práce i Kubík.

J. Posel [-] - J. Kubík [-] , P. Hošek [-] (65. P. Pecha [-] ) , Š. Štifter [-] , J. Burjász [-] (46. F. Sulzer [-] ) , V. Smějsík [-] , M. Tesař [-] (78. T. Zeman [-] ) , E. Marek [-] , K. Šrefl [-] , J. Krenauer [-] , M. Rubeš [-]