7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

Rezerva Trhových Svinů doma porazila Frymburk

42. J. Troup
22

Nováček soutěže rezerva Trhových Svinů si připsala další body. Tentokrát porazila doma Frymburk a má už deset bodů, což se po prvním zápase, kdy dostala příděl od Netolic nečekalo.

Frymburk zahazoval šance, domácím zajistil vedení Josef Troup

Frymburk potřeboval nutně bodovat, protože začátek sezony pro něj je rozhodně špatný. Jenže ve svých šancích ztroskotal na dobře chytajícím Popovičovi. A tak přišel trest. Krátce před přestávkou se prosadil domácí Josef Troup 1:0. První poločas tak šel do kabin spokojenější domácí tým.

Domácí tým dovedl zápas ke třem bodům

Druhý poločas se Frymburk snažil zvrátit průběh zápasu, ale překonat domácího brankáře se mu nepodařilo. Zápas vygradoval až do celkem divokého konce, který na fotbal rozhodně nepatří. Frymburk tak má po šesti kolech pouhé čtyři body a za táden ho čekají Hrdějovice. Trhové Sviny mají bodů deset a za týden jedou na Sedlec.

FC Šumava Frymburk
Milan Račák (hráč): V prvním poločase jsme měli minimálně tři velké šance, ze kterých prostě musí padat branky. Výborný výkon podal brankář domácích! Za to, že si neodvážíme alespoň bod, si můžeme sami. Výkon a chování rozhodčích (kdy např jeden z pomezních hrubě a rasisticky uráží našeho hráče) je kapitola sama pro sebe. Napadení našeho hráče fanouškem domácích po konci utkání taky na fotbal nepatří.