9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2019-2020

--

--

Ledenice neudržely poločasové vedení a padly v Kardašově Řečici

17

Fotbalistům TJ Slavoj Ledenice nestačilo podruhé v řadě vedení po poločase a zápas nakonec ztratili. Na hřišti TJ Sokol Kardašova Řečice prohrál Slavoj znovu po hrubých individuálních chybách 1:2.

Fanoušci Ledenic už ironicky tipují, kolik chyb hráči během zápasu vytvoří. Ve všech předešlých zápasech inkasoval Slavoj i tři góly po svých chybách. A v Řečici to platilo znovu. Ledenice vytvořily dvě velké hrubky a domácí z toho těžili v podobě obratu skóre.

Stanislav Jindra, trenér Ledenic: „Je to pořád dokola. I v Řečici jsme si zápas prohráli sami po hrubých individuálních chybách. Tohle mi hlava nebere. První poločas byl z naší strany po fotbalové stránce lepší. Vrátili se nám další hráči a kvalita stoupla. Měli jsme několik šancí a jednu z nich dokázal po pěkné kombinaci proměnit Honza Fencl. Začátek druhého poločasu se nám příliš nepovedl a byl velmi rozháraný a plný ostrých soubojů. Po dvou inkasovaných gólech jsme se již nedokázali vrátit k naší hře z prvního poločasu. Další zápas sehrajeme na hřišti vedoucího Suchdola, kde nás rozhodně nečeká nic lehkého, ale budeme bojovat i v tomto zápase a doufat v bodový zisk. Za naší situace již nemáme co ztratit.“

Napsal: Mgr. Michal Heřman - předseda Ledenická sportovní