7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2019-2020

Mladé se dál trápí, prohrálo doma s Lomnicí

64. T. Kočvara - 2. T. Vačkář , 22. M. Rakušan , 37. V. Šafrata (vl.) , 77. J. Burda
21

TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí
Michal Rybák - trenér: Do utkání jsme vstoupili dobře a hned po prvním rohu se dostali do vedení, když skóroval Vačkář. Měli jsme od začátku více ze hry a dostávali se i do dalších šancí. Na 2:0 zvyšoval Rakušan a ke konci poločasu si domácí dali vlastní branku. V poločase jsme kluky upozorňovali na to, že není ještě nic hotovo, a že si pořád musíme dát pozor na hru dozadu. Druhá půle už z naší strany nebyla taková, někteří se nechali ukolébat vedením. Dostali jsme opět zbytečný gól po trestném kopu, ale domácí to k žádnému velkému náporu nenakoplo. V 77´ nás čtvrtou brankou uklidnil Burda Honza. Myslím, že jsme vyhráli naprosto zaslouženě, i když žádný krásnofotbal to nebyl. Ale pro nás jsou v tuto chvíli důležité body. Pěkný fobal jsme hráli první tři kola a bod jsme neměli žádný. Pochvalu zaslouží celý tým, ale vyzdvihnout chci stoperskou dvojici, která opět nastoupila v jiném složení, v této sezoně jich pošesté, a poradila si bez problémů. Ještě se bohužel mezi námi najdou tací, kteří dají přednost jiným věcem, před kamarády na fotbale.