13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Přestřelka v Husinci vítěze neměla, k vidění byly dva hattricky

25

Zajímavý duel se odehrál v Husinci, kde se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Wágner a Nedvěd se blýskli hattrickem.

Čtyřgólový poločas

Od začátku zápasu se hosté dostávali k zajímavým příležitostem, hlavně aktivní Mára na pravé straně dělal domácím problémy. V 9. minutě pak Martínek skvěle našel centrem z poloviny hřiště hlavu Nedvěda, který se nemýlil. V 19. minutě domácí celkem snadno přišli k vyrovnání, kdy také centr téměř z poloviny hřiště si našel na malém vápně nebráněný hostující záložník, a bylo srovnáno. Ještě hůře to s hosty vypadalo ve 26. minutě, kdy po nenápadném trestném kopu se dostal k míči na hranici vápna opět domácí záložník a s tečí hostující obránce skončil míč v síti.

To pro hosty bylo velmi smolné, protože jinak soupeře přehrávali. Hned ve 27. minutě byl na soupeřově polovině faulovaný aktivní Nedvěd a Krejsa poslal svůj projektil z přímého kopu za záda bezmocného brankáře 2:2. Do poločasu si hosté připravili ještě 2 zajímavé příležitosti, ale nebyli úspěšní.

Nedvěd stihl v závěru dvěma góly vyrovnat

Do druhé půle hosté vstoupili s tím, že domácí celek zatlačí, a překlopí zápas na svou stranu. Jenže hned v 50. minutě hosté opět zaspali a domácí útočník nikým nebráněný opět na malém vápně nedal Voseckému šanci. Hosté se snažili o srovnání, ale ani Mára, ani Chvosta nebyli v zakončení nebezpeční. Pohroma pro hosty přišla v 82. minutě, kdy hráli opravdu vabank a domácí dobře vykombinovali situaci a domácí záložník šel sám v klidu na Voseckého a nedal mu šanci.

Hned po rozehrávce hosté dostali míč na soupeřovu polovinu, Libor Čech zabojoval u lajny, míč se dostal k Bednaříkovi, který střílenou nahrávkou našel volného Nedvěda, který v 83. minutě vykřesal naději. Hosté se dál tlačili dopředu, ale ani Prokeš, a ani Řehoř nedokázali domácího brankáře prostřelit.

V 89. minutě pak opět Martínek dobře centroval na Krejsu, který zakončil do protipohybu brankáře, ten se tentokrát vytáhl a míč domácí dostali na roh. Ten zahrával Prokeš, krásně na zadní tyči našel Nedvěda a bylo srovnáno 4:4.

Zdroj: Sokol Cehnice

Sokol Cehnice
Sokol Cehnice: V neděli ráno jsme jeli na velmi důležitý zápas do Husince. Domácí jsou v tabulce za námi o pár bodů a minimálně takový odstup jsme si chtěli udržet. Byl to zápas, kde remíza byla zprvu málo, později velmi vzdálená, a nakonec ji prostě musíme vzít. Zbývá nám poslední zápas podzimu, doma proti Prachaticím. Věříme, že si v tomto zápase připíšeme tři body a oslavíme je následně na dokopné.