13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Vacov proti Dražejovu rozhodl pět minut před koncem

24

Vacovští si připisují další výhru, která je posouvá na šesté místo. Hosté byli k bodu blízko, ale v závěru utkání rozhodl Jírovec.

Hosté stihli do poločasu vyrovnat

Dražejov přijel do Vacova pro bod, tak se prezentoval od samotného začátku utkání. Jenomže ve 26. minutě hostující hráči zapomněli na Filipa Zittu, který si naběhl na pěkný centr a prostřelil Drnka. Hosté se nevzdali a zvýšili aktivitu, to jim přineslo branku Hulačem.

A. Jírovec rozhodl před minut před koncem

Ve druhém dějství měli hosté svoje šance, ale nedokázali je využít, a tak Vacov začal svého soupeře tlačit. Domácí byli po technické stránce lepší, v 85. minutě Vacovští využili chyby hostů a Adam Jírovec pečetil výhru 2:1.

TJ Dražejov
Pavel Poláček, hráč: Do Vacova jsme jeli uhrát bod naneštěstí nevezeme ani jeden. Domácí šli do vedení po 25. minutě. kdy centrovaný balon uklidil nepohlídaný snajper Zitta. Poté jsme zvýšili tlak a ten vyústil před poločasem ve vyrovnávací branku Hulačem. Opět se nám nedařilo využít šance a Vacov tlačil. Pět minut před koncem jsme opět po chybách dostali hřebíček do rakve. Ze Šumavy jedeme s prázdnou. ale na body bylo.