13.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

Markvart rozhodl o výhře Kestřan nad Bělčicemi

44. L. Markvart , 76. L. Markvart (p.) - 69. K. Hanzlík
25

Bělčice přijely do Kestřan potvrdit formu, jenže se přesvědčily o vyrovnanosti středu tabulky soutěže a z Kestřan odjely s prázdnou.

Domácí vstřelili gól do kabin

Utkání začalo poměrně vyrovnaně. Na těžkém terénu se moc fotbal hrát nedal, a tak na hřišti bylo spoustu soubojů. Dlouho vypadalo, že poločas skončí nerozhodně, ale hosté si nepohlídali před přestávkou Lukáše Markvarta a ten zařídil vedení.

O vítězi rozhodla penalta

Po obrátce se snaživí hosté dočkali po více než hodině hry vyrovnání, když Martin Hrkel našel kapitána Hanzlíka a ten si připsal osmou branku v sezóně – 1:1. Dále také po hodině hry se přitvrdilo, což vyústilo v pět žlutých (na hostující straně hned čtyři). Utkání nakonec rozhodla penalta ze 76. minuty, kterou proměnil Markvart.

TJ Sokol Bělčice
FB Sokol Bělčice: Zápas v Kestřanech jsme na těžkém terénu nezvládli. Nezbývá než v posledním podzimním utkání doma porazit Husinec.