12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

3. J. Houda , 12. M. Ráž , 15. K. Hanzlík , 27. J. Houda , 29. M. Ráž
26

Bělčicím vyšel perfektně úvod zápasu, když za nějakých 26 minut dokázaly dát pět branek a v podstatě rozhodly zápas.

Domácím vyšel perfektně úvod zápasu

Volyni se v Bělčicích vůbec nedaří, navíc měli velké problémy se sestavou. Toto se potvrdilo hned ve třetí minutě, když Martin Ráž vybídl přihrávkou Jakuba Houdy a ten se nemýlil – 1:0. Hosté nepůsobili moc přesvědčivým dojmem a branky domácím často darovali. Dvanáctá minuta a Ondřej Páca přihrál volnému Martinu Rážovi a ten si připsal druhý bod v zápasu – 2:0. Další akci proměnil o pár minut později Karel Hanzlík po přihrávce Adama Ježka. Pak se hra trochu uklidnila, ale těsně před třicátou minutou domácí dvakrát udeřili Jakubem Houdou a Martinem Rážem, na obě branky přihrál Karel Hanzlík. Hosté odcházeli do kabin s pětigólovým nášupem.

Po strkanici padly tři červené

Ve druhém dějství se už fotbal moc nehrál. Výsledkem toho bylo šest žlutých a tři červené karty. A právě v 75. minutě se strhla mela. Volyňští přišli po vyloučení o dva hráče, domácí o jednoho.

Příští kolo Bělčice jedou do Kestřan. Volyně hraje opět venku – v Hošticích.

TJ Sokol Bělčice
Sokol Bělčice: O důležitých třech bodech jsme rozhodli během fantastické první půlhodiny, ve druhé půli už se fotbal moc nehrál. Příští týden jedeme do Kestřan.

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba, vedoucí mužstva: Před zápasem jsme měli velké problémy se sestavou. Ze základní sestavy chybělo pět hráčů a k tomu jsme jeli do pro nás neoblíbených Bělčic, kde není ani vhodné zázemí pro hostující mužstvo a hosté jsou nuceni se převlékat v občerstvení. A první poločas tomu odpovídal, kdy to vypadalo že jsme na hřišti snad poprvé. Na všechny branky jsme domácím nahráli a ti jenom proměňovali samostatné úniky. Do druhého poločasu jsme šli s tím hlavně ještě více neoslabit tým o vyloučení. To se nám bohužel nepovedlo. Jako každý rok domácí ve druhém poločase začali nepochopitelně provokovat a předvádět surové zákroky. Výsledkem toho bylo vyloučení dvou našich hráčů.

K. Dražan [-] - J. Houda [-] , K. Hanzlík [-] (34. P. Průcha [-] ) , M. Ráž [-] , J. Jelínek [-] , A. Ježek [-] (80. D. Průcha [-] ) , O. Páca [-] , V. Mach [-] (77. D. Zavadil [-] ) , M. Hrkel [-] , J. Cibulka [-] , K. Zeman [-]

T. Mráz [-] - L. Pasler [-] , O. Holín [-] (68. J. Rolenec [-] ) , P. Hájek [-] , M. Malina [-] , R. Slavík [-] , M. Nový [-] , R. Prihara [-] , F. Dlouhý [-] , T. Škopek [-] (73. F. Pubal [-] ) , P. Temňák [-] (35. L. Novotný [-] )

ŽK: 70. J. Cibulka , 70. M. Hrkel , 71. A. Ježek , 84. J. Jelínek - 80. M. Malina . ČK: 75. J. Cibulka - 75. R. Slavík , 75. P. Hájek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Landík Filip - POKLOP Luboš, NOVOTNÝ Ondřej.