12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Dražejovští rozhodli o výhře nad Osekem B především na konci první a na začátku druhé půle

26

V souboji týmů ze spodku tabulky vyšli lépe domácí, kteří si připsali druhou podzimní výhru a odskočili Oseku B na pět bodů.

Domácí po půlhodině otočili skóre

Důležitý zápas pro oba týmy. Začátek utkání patřilo Oseku B, které bylo posíleno o hráče A týmu. Ve 13. minutě šli hosté do vedení po střele Milana Brabce – 0:1. Dále pak hosté nějaké šance spálili a hosté se ve 30. minutě dostali zpět do zápasu, když se trefil Tomáš Hulač. Za osm minut po výkopu se dostal míč až k Václavu Křivancovi a ten míč uklidil za záda Milana Budoše – 2:1.

Za hosty snížil ke konci P. Vojta

V 50. minutě pak Michal Bračok zužitkoval centr Křivance v gól – 3:1. Pak domácí hlídali výsledek a hosté moc branku Drnka neohrozili. Až deset minut před koncem Jan Hoch trefil z trestného kopu tyč. V 83. minutě hosté snížili na rozdíl jedné branky Pavlem Vojtou – 3:2.

TJ Dražejov
Pavel Poláček, hráč: Sobotní zápas jsme očekávali rezervu Oseka nabitou hráči z áčka, jelikož si prohodilo zápas od 10 hod. Soupisky teda neznám, ale prvních 15 minut to vypadlo, že jich je tam 6 a zbytek zápasu tak dva. Hosté šli do vedení ve 13. minutě, ale to už mohlo být klidně na 2:0. Poté jsme se oklepali a ve 30. minutě srovnal navrátilec Hulač. O 8 minut později prodloužil výkop na Křivance a ten uklidil na 2:1. Chvíli po poločase Křivanec našel na zadní tyči Bračoka, který navyšoval na 3:1. Velký tlak nám čtvrtý gól nepřinesl, jelikož Budoš byl dost proti (smích), chytil tak 6 gólovek, a my se do poslední minuty mohli bát o tři body. V 83. minutě totiž hosté snížili na rozdíl jedné branky. Nakonec se výsledek již neměnil a my důležitý poslední domácí zápas ustáli.