10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

Husinec nestačil na Sedlici

1. J. Petráš , 11. P. Ťápal (vl.) , 72. K. Švátora , 81. Z. Mikeš - 80. L. Novotný
26

Sedlice si doma došla pro přesvědčivé vítězství. Domácím velmi pomohl gól v první minutě.

Jan Petráš se trefil po pár vteřinách

Sedlici tentokrát již nechyběl golmán a do zápasu vstoupila mnohem lépe než soupeř. Po pár vteřinách se prosadil Jan Petráš - 1:0. V 11. minutě tečoval střelu hostující P. Ťápal za záda bezmocného M. Svobody. Po zbytek zápasu byli domácí lepším týmem, ale branku již nevstřelili.

Sedlice si vedení uhlídala

Po obrátce to dlouho vypadalo, že si Sedlice vedení 2:0 udrží, ale v 72. minutě ještě přidal na 3:0 K. Švátora. Hosté se zmohli na snížení deset minut před koncem L. Novotným, ale třígólové vedení vrátil domácím Zdeněk Mikeš v 81. minutě.

V příštím kole jede Sedlice do Záblatí. Husinec doma vyzve Stachy.