9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

--

28

Dle expert tipu se mělo jednat o jasné vítězství Bělčic. Pouze dva tipující věřili Dražejovu. Zápas ovlivnila červená karta pro domácího Páci. Početní výhodu hosté využili v jednu branku a vyrovnali na konečných 1:1.

Před přestávkou se trefil Průcha

Bělčice jsou jedním z mála týmů, kterým to doma trochu drhne. Dražejov se prezentoval slušnou hrou a měl i dostatek šancí. Domácí předváděli rovněž pěkný fotbal. Ve 25. minutě hosté vstřelili branku, ale po chvilce ji rozhodčí Filip Muzika neuznal. Pak domácí útočník Patrik Průcha zužitkoval přihrávku od M. Ráže a prostřelil Patrika Drnka – 1:0.

Domácí dohrávali o deseti

Po obrátce v 56. minutě nešikovně domácí Ondřej Páca kopl Drnka do břicha s úmyslem hrát míč, ale ten nezasáhl a musel pod sprchy. Dále se na hřišti přitvrdilo, a hlavně hosté byli „odměněni“ žlutými kartami. V 66. minutě napřáhl kapitán Tomáš Hrčka a překonal Dražana – 1:1.

Utkání nakonec skončilo remízou. Příští kolo Bělčice hrají opět doma proti Hošticím. Dražejov vyzve doma Strunkovice.

TJ Dražejov
Pavel Poláček, hráč: Velice zajímavý zápas. Každý si přišel na své. Prezentovali jsme se slušnou hrou a měli dost šancí a domácí hráli dobře. Branku jsme vstřelili kolem 25. minuty. Ta však byla uznána a po třiceti sekundách stornována. To domácím pomohlo a regulérní první gól vstřelili oni před poločasem. Rozhodčí zápas nezvládal, a to vedlo ke spoustě karet a hrubých zákroků. Podařilo se nám srovnat před 70. minutou střelou Hrčky. Nadále jsme tlačili, ale branka již nepadla.