8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Osek B si konečně mohl zařvat vítězný pokřik

22

Až do sedmého zápasu čekali hráči Oseka B na výhru. Tu jim tři minuty před koncem zajistil Jiří Pavelka.

Osek B vedl od druhé minuty

Rezerva Oseka zabrala a hned ve 2. minutě ji poslal do vedení kapitán Josef Diviš. Domácí se pak dočkali dalšího gólu z kopačky Jana Hájka – 2:0. Ke konci poločasu se o slovo přihlásil taky soupeř a dvěma góly dokázal vyrovnat.

Tři minuty před koncem rozhodl Pavelka

Po obrátce se hrál spíše vyrovnaný zápas a nikdo nechtěl udělat chybu. Utkání nakonec rozhodl až tři minuty před koncem střídající dorostenec Jirka Pavelka. Osek B se tak první výhrou v sezóně odpoutal od posledního místa, kam spadl nováček z Husince.

Příští kolo Osek B hraje právě v Husinci. Kestřany doma vyzvou Sedlici.