8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Bělčice vybojovaly v Cehnicích tři body, jedinou branku vstřelil Jakub Houda

23

Bělčice si přijely do Cehnic pro tři body, a to se jim povedlo. Naopak krize domácího celku stále pokračuje.

Houda se trefil po minutě na hřišti

Cehnice už nastoupily bez trenéra Tomáše Herziga, který skončil na lavičce Cehnic jako trenér. Hrajícím trenérem se stal zkušený Pavel Krejsa. V zápase se ukázala klíčová 39. minuta, kdy musel z placu odejít Ladislav Mach a nahradil ho Jakub Houda, který po minutě na hřišti rozhodl – 1:0.

Hosté vedení udrželi

Domácí celek se celý druhý poločas snažil o vyrovnání, ale pořádnou loženku si nevypracoval. Hosté na tom byli podobně, takže žádná fotbalová hitparáda to nebyla, nicméně Bělčice odjely spokojené. Cehnice zažily v této sezóně již čtvrtou porážku.

Další kolo Bělčice hrají doma s Dražejovem. Cehnice jede do Hoštic.