Strunkovice nadělily Husinci ostudnou osmičku

30. M. Kuneš , 47. V. Páník , 51. V. Páník , 64. L. Klein , 70. R. Žurek , 80. M. Kuneš , 83. R. Žurek , 86. R. Žurek
26

První poločas se hosté ještě drželi. Jenomže v tom druhém hosté začali proměňovat svoje šance a skóre se zastavilo až na osmi gólech v síti Husince, Roman Žurek opět vstřelil hattrick.

Kuneš se perfektně trefil z přímáku

Zápas začal poměrně opatrně, Blaník měl problémy se sestavou (absence až 5 hráčů). Tradičně neproměněné vyložené šance v úvodní čtvrthodině povzbudilo hosty, hra se na chvíli vyrovnala a Blaník vysvobodil až Michal Kuneš perfektně kopnutým trestným kopem.

Domácí si s chutí zastříleli

Druhá půle již byla o něčem jiném – Venca Páník zvýšil za 4 minuty až na 3:0 a bylo rozhodnuto. Obrana hostí nevěděla, co dříve hasit a diváci čekali s napětím kdy se přidá i Roman Žurek – a ten nezklamal a přidal sám 3 góly a při jednom obešel vše a dovedl míč za brankovou čáru nikým nerušen. Po prvním poločase takové závěrečné skóre nečekal nikdo, pro hosty určitě zklamání, pochvalu zaslouží za slušné vystupování. Dobré utkání odehrál kapitán domácích L. Kleina, který z pozice levého beka řídil ofenzívu na své straně, dával pěkné centry a vstřelil též pěknou branku. Pochvalu ale zaslouží celý tým a též trenér V. Beneš, který přes všechny omluvenky, které mu přicházely postavil tento tým, a ještě ani nemusel nastoupit!