5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

5. J. Houda , 25. K. Hanzlík , 66. J. Houda , 79. J. Houda , 90. K. Hanzlík (p.) - 36. J. Petráš , 77. J. Petráš , 81. K. Švátora
26

Bělčice si připsaly první domácí výhru v sezóně, u které měl téměř všechny prsty mladý útočník Bělčic Jakub Houda, který vstřelil tři branky a po faulu na něj byla pískána i penalta.

Bělčice začaly aktivně

V tomto zápase se diváci nenudili. Domácí Bělčice ještě v této sezóně před vlastními diváky nevyhrály a chtěly to napravit. Hned v 5. minutě Karel Hanzlík našel Jakuba Houdy, který mířil přesně – 1:0. Ve 25. minutě Karel Hanzlík těžil z přihrávky Patrika Průchy – 2:0. To už s hosty vypadalo bledě. Do hry je však vrátil dobře hrající Jan Petráš ve 36. minutě – 2:1.

Houda si připsal hattrick

Po obrátce stran přišla v 66. minutě opět spolupráce Hanzlík – Houda a druhý jmenovaný se mohl opět radovat 3:1.  V 77. minutě opět snížil hostující Petráš, ale o dvě minuty později svůj třetí gól v zápase slavil Houda – 4:2. Naději pro hosty za další dvě minuty obnovil K. Švátora. V poslední minutě utkání proměnil Hanzlík pokutový kop po faulu na hráče zápasu Jakuba Houdy.