4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

Bělčice si i přes marodku dovezly z Oseka B všechny body

24. M. Čapek , 87. P. Folberger (vl.) - 14. M. Ráž , 40. M. Ráž , 67. J. Houda , 82. K. Hanzlík
26

Hosté se nemohli spolehnout na několik hráčů v čele s brankářem Dražanem. Nad domácím celkem však dokázali zvítězit i díky dobrému výkonu M. Rážovi, který si připsal 2+1.

Martin Ráž zajistil hostům vedení

Bělčice jely do Oseka bez osmi hráčů, ale ukázaly šířku kádru a v zápase využily pět střídání (z toho dva dorostence). Před zápasem oba týmy po bodu a byly to právě Bělčice, které šly více za výhrou. Hned ve 14. minutě se prosadil kapitán hostů M. Ráž. Domácí sice odpověděli M. Čapkem, ale vedení na hostující stranu strhl dobrým výkonem M. Ráž, který těžil z přihrávky od Macha – 1:2.

Bělčice vedení už nepustily

Po obrátce se hosté snažili vedení udržet, a to se jim povedlo. Navíc v 67. minutě byl Martin Ráž v roli přihravače a Jakub Houda zvýšil na 1:3. Poté se dostal na hřiště i bělčický špílmachr Karel Hanzlík, který se taky trefil, když mu přihrál Jakub Houda. Domácí v závěru už jen kosmeticky snížili na 2:4.