Strunkovice dokázaly otočit zápas ve druhém poločase


Branky


27

Domácí mladými posilami omladili kádr a připsali si cenné vítězství, navíc dokázali otočit nepříznivý stav zápasu.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Hostující posila M. Kroupa poslal Cehnice do vedení

Začátek zápasu se hostům celkem podařil. Byli aktivní v napadání, vyhrávali osobní souboje a hned v 5. minutě vybojovali trestný kop z hranice vápna. Krejsa svou střelou trefil pouze tyčku domácí branky. Poté se hra vyrovnala a domácí měli několik standardních situací a v 19. minutě jednu z nich proměnili Martinem Dvořákem. Po rohovém kopu a hostujícím nedůrazném odhlavičkování se dostal do zakončení domácí obránce M. Dvořák, první střelu jsme zvládli zablokovat, ale odražený míč stejný hráč už nekompromisně uklidil pod břevno.

Hned o minutu později hosté dobře sehráli autové vhazování u rohového praporku a Vaněk nacentroval do vápna, kde s přispěním domácí obrany míč dolétl až ke Krejsovi, který z voleje trefil míč přesně k tyči, a bylo srovnáno.

Ve 36. minutě hosté pak proměnili jejich druhou velkou šanci, kdy opět po centru ze strany se míč po několika soubojích ve vápně odrazil k hostující nové posile Kroupovi, který si věděl s odraženým míčem rady a bezpečně ho uklidil pod padajícím brankářem.

Do konce prvního poločasu se hosté soustředili především na defenzivu. Na krajích obrany se výborně prezentovali bratři Čechové, kteří svou roli především v prvním poločasu zvládli velmi dobře a drželi hostům naději na dobrý výsledek. Nejlepšího hráče domácích nepustili do žádné vážnější šance a velmi dobře předvídali dění na hřišti.

Domácí ovládli druhou polovinu

Do druhé půle za domácí nastoupil hráč s číslem 14 I. Šimčík, který už v prvním poločase měl konflikt s hostující lavičkou.

Hosté navíc přestali kontrolovat střed hřiště a domácí se dostali do mírného tlaku a využili hostující předpokládanou výhodu. Tedy standardní situace. V 53. minutě po centru ze strany se prosadil sám na malém vápně domácí záložník V. Páník hlavou a bylo srovnáno. To hosty z letargie při bránění standardek neprobudilo, a tak přišel třetí trest ze standardky v 65. minutě, kdy opět skákal domácí hráč J. Gažík sám na malém vápně a rozhodl utkání.

Do konce zápasu se domácí snažili zjednodušit hru, zlepšit zakončení, ale nebyli nebezpeční. Cehnice měly několik centrů a rohů, ale bez tíženého efektu. V poslední minutě pak domácí vtrhli do hostující otevřené obrany a dali výsledku kosmetickou podobu na 4:2.

 

Zdroj: Sokol Cehnice

mírně upraveno redaktoremOhlasy k zápasu


TJ Blaník Strunkovice
Petr Kortus, asistent trenéra: Věděli jsme co nás čeká. Tvrdá hra a spíš boj. Soupeř ale hrál v poli dobře a v půlce zaslouženě vedl. Podařilo se nám to nakonec dotáhnout k vítězství, trochu i se štěstím, a jsme za to rádi. Chtěli jsme sezónu dobře začít, protože jsme dopředu věděli, že nám do Bělčic bude určitě chybět Roman Žurek a Ivan Šimčík, naši klíčoví útočníci. Mrzí nás to, ale tady s tím nešlo nic dělat, měli to naplánované dlouho dopředu. Navíc Klein je po Cehnicích zraněný a P. Beneš ve službě. Pomůžeme si s kluky z béčka a pokusíme se tam něco uhrát.

Sokol Cehnice
Sokol Cehnice: K prvnímu zápasu nové sezóny I.B třídy jsme jeli k jednomu z nejsilnějších týmů naší skupiny do Strunkovic. Očekávali jsme náročné utkání a uzpůsobili sestavu očekávanému průběhu. Z dobře rozehraného zápasu a poločasového vedení tak nakonec nebylo vůbec nic a to především kvůli našemu laxnímu přístupu k bránění standardek.Počet diváků: 80. Rozhodčí: Crkva Robert [3.0] - KADLEC Lukáš, ZLOCH František.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Hodnocení úrovně zápasu: 8
Rozhodčí - Crkva Robert: 4
Občerstvení - nápoje: 8
Občerstvení - jídlo: 8
Hrací plocha: 9
Zázemí: 8
Výkon domácích - TJ Blaník Strunkovice: 8
Výkon hostů - Sokol Cehnice: 6
Hráč utkání - domácí: Jakub Gažík
Hráč utkání - hosté: Martin Kroupa
Hodnocení hráčů - domácí: Jiří Brych - 7, Michal Jílek - 6, Martin Dvořák - 9, Roman Žurek - 8, Jan Žurek - 7, Jakub Gažík - 9, Karel Pícha - 7, Petr Beneš - 8, Ladislav Klein - 8, Ivan Šimčík - 8, Ondřej Váša - 8, Martin Váša - 7, Václav Páník - 9,
Hodnocení úrovně zápasu: 6
Rozhodčí - Crkva Robert: 2
Občerstvení - nápoje: 8
Občerstvení - jídlo: 8
Hrací plocha: 6
Zázemí: 8
Výkon domácích - TJ Blaník Strunkovice: 7
Výkon hostů - Sokol Cehnice: 5
Hráč utkání - domácí: Václav Páník - Bojoval a s Žurkem patřili mezi nejlepší hráče domácích.
Hráč utkání - hosté: Pavel Krejsa - Dlouhodobě patří k našim nejlepším hráčům
Hodnocení hráčů - domácí: Jiří Brych - 7, Michal Jílek - 6, Martin Dvořák - 8, Roman Žurek - 9, Jan Žurek - 7, Jakub Gažík - 8, Karel Pícha - 7, Petr Beneš - 7, Ladislav Klein - 7, Ivan Šimčík - 7, Ondřej Váša - 7, Martin Váša - 7, Václav Páník - 9,
Hodnocení hráčů - hosté: Libor Čech - 7, Josef Čech - 6, Josef Štrobl - 6, Vladimír Vaněk - 7, Pavel Krejsa - 9, Jiří Prokeš - 8, Jaroslav Mára - 7, Radek Frčka - 8, Lukáš Bednařík - 6, Petr Pletka - 8, Martin Kroupa - 6, Milan Řehoř - 6, Miroslav Nedvěd - 7, Petr Vosecký - 7,
Hodnocení úrovně zápasu: 8
Rozhodčí - Crkva Robert: 3
Výkon domácích - TJ Blaník Strunkovice: 8
Výkon hostů - Sokol Cehnice: 7
Hráč utkání - domácí: Václav Páník
Hodnocení hráčů - domácí: Jiří Brych - 7, Michal Jílek - 6, Martin Dvořák - 8, Roman Žurek - 8, Jan Žurek - 6, Jakub Gažík - 8, Karel Pícha - 6, Petr Beneš - 7, Ladislav Klein - 7, Ivan Šimčík - 7, Ondřej Váša - 8, Martin Váša - 7, Václav Páník - 9,

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip experta: výhra domácích

Tady věřím spíše Strunkovicím.

Funkcionář, Administrátor klubu, Zpravodaj, Vedení klubu - SK Čkyně | Jihočeský | Prachatice

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Fanoušek, Administrátor klubu - TJ Blaník Strunkovice | Jihočeský | Prachatice

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Blaník Strunkovice 13 57:11 37
2 SK Čkyně 13 36:7 33
3 TJ Sokol Střelské Hoštice 13 29:23 28
4 FK Tatran Prachatice B 13 30:21 21
5 TJ Sokol Sedlice 13 34:30 21
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Roman Žurek 19
2 Miroslav Nedvěd 11
3 David Šefčík 11
4 Karel Hanzlík 10
5 Jakub Houda 10
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Tomáš Vlk 63 69% 1
2 Patrik Krull 60 65% 0
3 Lenka Veselá 58 63% 0
4 Roman Žurek st. 56 61% 1
5 Wafi Ráž 54 59% 0
Zobrazit celou tabulku