2.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Volyně si z Dražejova odváží bod po brance Patrika Tokára

24

Dražejov šel těsně před poločasem do vedení, ale jejich šance zhatil střídající mladík Patrik Tokár.

Gól do poločasu vstřelil domácí Bračok

Po úvodním hvizdu hlavního arbitra Romana Nováka se domácí Dražejov opřel do svého soupeře a začal zahazovat jednu šanci za druhou. Domácí nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance, když šli sami na brankáře. Do vedení domácí celek poslal až ve 42. minutě navrátilec Michal Bračok, který s přispěním teče hostujícího hráče dostal míč za záda T. Mráze.

Střídající P. Tokár dokázal vyrovnat

Po obrátce stran byli opět domácí lepší a chtěli si před devadesáti diváky upevnit vedení. Jenomže po spoustě nevyužitých šancí se krásně trefil nůžkami střídající Patrik Tokár a v 70. minutě se začala od znova. Poté mohli svrhnout zápas na svoji stranu jak domácí hráči, tak hosté, ale skóre se již neměnilo.

V dalším kole se Dražejov představí na Stachách. Volyně přivítá doma Kestřany.

TJ Dražejov
Pavel Poláček, hráč: První domácí zápas jsme s Volyní rozešli shodně 1:1. Mrzí nás, že z toho nebyly tři body, protože loženek jsme měli nespočet. Bohužel efektivita zklamala. Naopak se nám dařilo defenzivně. Do vedení nás poslal tečovanou střelou navrátilec Bračok ve 42. min. Jediná branka, která Drnkovi propadla za záda, byla ze 70. min., kdy Tokár trefil nůžkami centr a srovnal na konečných 1:1.

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba, vedoucí mužstva: Celý zápas jsme drželi míč a postupnou kombinací jsme se snažili dobýt obranu domácích. Ti hrozili z nebezpečných brejků. Remíza byla podle mě zasloužená. Za pochvalu určitě stojí krásný gól Patrika Tokára, který nůžkami z hranice vápna prostřelil Drnka a vyrovnal.