12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

Zlatá Koruna podlehla doma rezervě Malše Roudné

52. D. Fuciman - 12. D. Zíka (p.) , 20. M. Fatura , 32. M. Bartoš , 54. V. Kadlec
26

Rezerva Malše Roudné zajížděla na horkou půdu na hřiště Zlaté Koruny. Domácí tým doma body moc nerozdává, ale hostující tým neměl s domácím týmem slitování.

Výborný první poločas hostí

Rezerva Malše Roudné se hned do domácích pustila a ve 12.minutě byl ve vápně faulován Kadlec a kopala se penalta. Tu proměnil Daniel Zíka 0:1. Tlak hostí pokračoval a Milan Fatura zvýšil na 0:2. Domácím se vůbec nedařilo a do poločasu inkasovali ještě jednou. Dobře zahraný roh Kadlecem zužitkoval Matyáš Bartoš 0:3. Rezerva Malše Roudné si tak vytvořila dostatečný náskok do zbytku zápasu.

Každý z týmů dal po jedné brance

Druhý poločas začal domácí tým kousat a zle na hosty dotírat. Vzápětí přišlo snížení z kopačky Dominika Fucimana 1:3. Jenže hned za dvě minuty se trefil Viktor Kadlec 1:4. Domácí tým se, ale nevzdával a dál útočil. Hostující obrana v čele s brankářem Hošnou jim už další branku nedovolila a tak rezerva Malše Roudné veze zasloužené tři body. Za týden přivítá doma Dolní Dvořiště. Zlatá Koruna hraje doma s lídrem z Netolic.

SK Zlatá Koruna
Petr Gallistl (trenér): V prvním poločase nás hosté jednoznačně přehráli. My jsme hráli ustrašeně a bez pohybu. Hosté ze svých několika šanci dali tři hezké góly, my jsme si nic nevypracovali. Druhý poločas byl již z naší strany lepší. Ovšem když jsme snížili na 3:1 ,tak jsme vzápětí inkasovali z ofsajdové pozice 4 gol . Sice tam byly z naší strany nějaké další šance, ale ty měli i hosté. Výsledek proto hodnotím jako odpovídající dění na hřišti a gratuluji hostům ke třem zaslouženým bodům a za předvedenou hru . Jim to hráčsky sedlo, když využili maximální počet pendlů z ačka, naopak my jsme tam měli nějaké absence. Vědu z prohry neděláme a těšíme se na sobotu , kdy přivítáme první Netolice.

TJ Malše Roudné B
Jiří Hošna (hráč): Do zápasu jsme vstoupili dobře. V první půli jsme domácí do ničeho nepustili a navrch přidali 3 góly. Druhou půli se Zlatá Koruna nevzdávala a vypracovala si nějaké příležitosti, naše obrana jim, ale víc jak jeden gól nepovolila a to byl základ úspěchu.

R. Schwarz [-] - O. Liška [-] , M. Kalista [-] , P. Zayml [-] , J. Král [-] - V. Ohnsorg [-] , M. Štěpánek [-] , J. Kališ [-] (82. D. Steinocher [-] ) - D. Fuciman [-] , J. Sláma [-] , V. Rychtář [-] (75. J. Tybitancl [-] ) -

J. Hošna [-] - L. Nekvinda [-] (79. S. Kubeš [-] ) , D. Zíka [-] , M. Bartoš [-] (67. R. Svoboda [-] ) , V. Kadlec [-] , M. Fatura [-] (74. F. Matoušek [-] ) , J. Rezek [-] , J. Grigera [-] , M. Jiránek [-] , J. Vopelka [-] , M. Vodák [-]

ŽK: 41. O. Liška - 88. J. Rezek .
Hráči zápasu: V. Kadlec .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Devera Radek - SAIDL Radek, SCHÖNKYPL Miroslav.