8.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

Frymburk zabral a porazil Hrdějovice

23. R. Mertl , 34. J. Rillich , 50. J. Rillich , 61. R. Mertl , 66. P. Petscher - 10. J. Bohoněk , 43. P. Píšek (vl.)
27

Ani jeden z týmů neprožívá zatím povedenou sezonu. Frymbukr před zápase ztrácel na Hrdějovice tři body a výhrou se na ně tedy dotáhl.

První poločas skončil remízou

Hostujicí tým začal lépe a Josef Bohoněk poslal Hrdějovice do vedení 0:1. Domácí tým se dostával do tempa pomaleji, ale vyrovnání přišlo brzo. Na 1:1 vyrovnával domácí Roman Mertl. Netrvalo dlouho a domácí tým šel do vedení, když se trefil Jan Rillich 2:1. Jenže krátce před pauzou si dal vlastní branku Petr Píšek 2:2.

Domácí tým strhl vedení na svou stranu

Druhý poločas se domácí tým hnal za vítězstvím, které by mu v tabulce dost pomohlo. Po pěti minutách se trefil znovu Jan Rillich 3:2. Pak domácí tým utkání definitivně rozhodl. Nejdříve se trefil opět Roman Mertl 4:2. A chvilku na to i Petr Petscher 5:2. Frymburk se tak dotáhl na Hrdějovice a za týden hraje v Boršove nad Vltavou. Hrdějovice přivítají doma Sedlec.

FC Šumava Frymburk
Milan Račák (hráč): Začali jsme klasicky tragicky. Jeden gól jsme soupeři věnovali na stříbrném podnose hned v první minutě zápasu, druhej jsme si pro jistotu vstřelili sami. Na rozdíl od jiných zápasů se nám povedlo proměnit vypracované šance a získali jsme důležité tři body. Skvěle hráli Honza Rillich a Roman Mertl - oba dali po dvou gólech, zápas se jim ve všech ohledech povedl, super výkony. Děkujeme fanouškům za podporu, nemají to s námi vůbec snadné.

TJ Slavoj Hrdějovice
Martin Miklík (hráč): Zápas se pro nás vyvíjel velmi dobře, když jsme rychle vedli, bohužel jsme pak hodně polevili. O desetiminutovce v druhém poločase ani nemluvím. Musíme začít hrát více koncentrovaně a hlavně celý zápas.

M. Vítek [-] - P. Píšek [-] , J. Ribár [-] , M. Račák [-] , T. Kaňa [-] (86. A. Točík [-] ) , B. Vágner [-] (66. L. Brůha [-] ) , F. Malina [-] , R. Mertl [-] , P. Petscher [-] , J. Rillich [-] , D. Račák [-]

J. Boček [-] - M. Miklík [-] , J. Fajtl [-] (68. Z. Filípek [-] ) , M. Ridvan [-] (65. J. Kándl [-] ) , M. Hrdlička [-] , J. Bohoněk [-] , P. Kukačka [-] , P. Nedorost [-] , M. Hondlík [-] , S. Havel [-] , L. Kučera [-]

ŽK: 52. R. Mertl - 53. P. Nedorost , 62. M. Hrdlička , 80. L. Kučera .
Hráči zápasu: J. Rillich , R. Mertl .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Ryneš Vladimír - KLIMEŠ Jiří, MAREK Jan.